Šiand ien bus žaidžiamos atsakomosios Čempionų lygos pusfinalio rungtynės. Edgaro Jankausko klubas "Porto" išvykoje žais prieš La Korunjos "Deportivo". Pirmasis komandų susitikimas Portugalijoje baigėsi be įvarčių.

"%c00089" - "%c00109"
Pradžia 21:45 Lietuvos laiku (Tiesioginė transliacija nuo 21:35 per TangoTV)

Šiems kaimyninių šalių klubams tai bus vienos svarbiausių rungtynių jų istorijoje. "Deportivo" sieks pirmą kartą patekti į Čempionų lygos finalą, o "Porto" pakartoti 1987-ųjų triumfą.

"Riazor" stadionas šį sezoną yra viena iš vietų kurios turėtų prisibijoti "SuperDeporo" varžovai.
Šį sezoną šioje arenoje La Korunjos komanda laimėjo visas šešerias Čempionų lygos rungtynes, o tarp jų buvo garsusis "Milano" sutriuškinimas 4-0. Tačiau "Porto" žaidimas išvykose taip pat neprastas - jie dar nėra ten pralaimėję, nors jau žaidė prieš tokias komandas kaip "Real" ar "Man Utd".

Po nulinių lygiujų Portugalijoje favoritais turėtų būti laikomi ispanai, bet jie neturi išvykos įvarčio, kuris dažnai būna labai svarbus. "Porto" dabar šį faktorių gali panaudoti, ir jiems pelnius įvartį, "Deportivo" padėtis labai pablogėtų, nes jie turėtų mušti du kartus. Jei nei vienai komandai nepavyktų pasižymėti, nugalėtojas būtų išaiškinamas pratęsime iki "sidabrinio" įvarčio, o jei prireiktų - ir 11 metrų baudiniais.

"Deportivo" pirmosiose rungtynėse žaidė gynybinį futbolą, ir dabar jų treneris Javieras Irureta supranta, kad jo komanda šį kartą turės labiau grasinti varžovų vartams: "Aplinkybės verčia - mes turime įmušti jei norime patekti į finalą. Abi komandos turi tokį patį tikslą, taigi mes matysime skirtingas rungtynes nei tas kurios buvo Porte."

Tačiau "Deporo" užduotis gynyboje yra pasunkėjusi - savo komandai negalės padėti suspenduoti gynybinis saugas Mauras Silva (%p00886)ir gynėjas Jorge Andrade (%p00880). Pirmasis turi praleisti rungtynes dėl antros geltonos kortelės, o antrasis pirmame mače buvo pašalintas iš aikštės, nes įspyrė vienam iš varžovų. Šiuos du žaidėjus greičiausiai turėtų pakeisti atitinkamai Aldas Duscheras (%p00900) ir Cesaras (%p00874).

Tuo tarpu "Porto" neturi jokių problemų dėl traumų ar suspendavimų ir net atvirkščiai - po ketverių mėnesių pertraukos atsigavo brazilas Derlei (%p02520). "Ninja", kaip šis puolėjas pravardžiuojamas, praėjusį sezoną labai daug prisidėjo prie klubo pergalės UEFA taurėje, ir šio sezono pradžioje taip pat sėkmingai mušė įvarčius, tačiau gavo sunkią traumą ir šiemet tik neseniai sužaidė pirmąsias dvi rungtynes. Visgi jis turėtų pradėti mačą nuo atsarginių suolelio, nes "Porto" treneris Jose Mourinho nenorėtų daryti keitimų savo startinėje sudėtyje: "Nėra sunku atspėti sistemą kuria žaisime. Turnyre visą laiką naudojome tuos pačius žaidėjus ir jie žaidė gerai, taigi praktiškai būsime tokie patys kaip ir visada."

Futbolo gerbėjams iš Lietuvos beabejo įdomu ar galės žaisti lietuvis Edgaras Jankauskas. Jo galimybės pradėti rungtynes praktiškai nulinės, nes startinės sudėties puolimo grandyje šalia Benio Makarčio (%p02534)žais arba Carlosas Alberto (%p02526), arba Derlei. Bet jei "Porto" nesiseks įmušti ir Mourinho reikės stiprinti puolimą, Jankauskas aikštėje turėtų pasirodyti. Kiti du puolėjai %p02527 ir %p02523 nebuvo registruoti rungtynėms.

Numanomos startinės vienuolikės:

"Deportivo" (4-3-1-2): Molina; Manuel Pablo, Naybet, Cesar, Romero; Victor, Duscher, Sergio, Luque; Valeron; Pandiani.

"Porto" (4-4-2): Baia; P.Ferreira, J.Costa, Carvalho, Valente; Costinha, Maniche, Alenichev, Deco; Carlos Alberto, McCarthy.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos