„Man City“ ir „Real“ žengė į Čempionų lygos pusfinalį © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienio vakarą paaiškėjo paskutinės dvi UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvės.

Į pusfinalį žengė „Manchester City“ ekipa, kuri išvykoje dar kartą rezultatu 2:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

BVB pirmavo po 15-ąją minutę Jude'o Bellinghamo įvarčio, tačiau Vokietijos klubas teigiamo rezultato išlaikyti nesugebėjo.

55-ąją minutę rezultatą nuo 11 metrų žymos išlygino Riyadas Mahrezas, o „City“ pergalę lėmė 75-ąją minutę pasižymėjęs Philas Fodenas.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Liverpool“ ir išsaugojo namuose įgytą pranašumą.

„Real“ pusfinalyje kausis su „Chelsea“, „Man City“ stos į kovą su Paryžiaus „Saint-Germain“.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • TomasHalaMadrid
    vemiu (IP: 5504684d8)

siandien futbolas galutinai mire.psg pries city, kataro ir dubajaus seihu zaisliukai vienas pries kita, putino zudiko draugo romkos chelskis ir madridas metai is metu teiseju mylimas.

Tik zek maušas nepasprink bevemdamas 😂

• -4
    Tik (IP: 09c576b8d)

Apmyztagalvis duhhas galetu but realo fanu

😂😂😂😂😂 Tik 12 piensiurbys galetu tokia nesamone sukreivazot. Eik pas mama ant ranku pieno is papo patrauksi dar ir apsiraminsi!!!

• -1
  • Wordas (IP: db57f41c7)
    Mikis (IP: 49b0ec317)

Finalas kaip ir aiskus real vs psg. Real gal pavyks sustabdyti psg puolima su savo autobusu. Bet favoritai psg.

Tai,kad šūdas tas tavo narkotikų klubas PSG...Jiems nelemta laimėti UCL ir tą sakiau 1000 kartų,deja atsiranda vis dar tokių gėjų.kurie tikisi netrukus ją paimti,ak