Pradėtus darbus užbaigusios PSG ir „Liverpool“ ekipos žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaisti dar du UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikimai.

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas sutvarkė likusius formalumus ir namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Barcelona“. Prancūzijos čempionai seriją laimėjo bendru rezultatu 5:2.

Tiesa, PSG negalėjo jaustis saugiai nuo pat mačo pradžios, kadangi svečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai. Vis tik būtent šeimininkai pelnė pirmąjį įvartį, kai 31-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Kylianas Mbappe.

„Barca“ rezultatą išlygino jau 37-ąją minutę, kuomet fantastišku smūgiu pasižymėjo Lionelis Messi.

Tas pats argentinietis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką galėjo dar labiau atgaivinti intrigą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Per antrąjį kėlinį daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir PSG žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ antrą kartą identišku rezultatu 2:0 įveikė „RB Leipzig“ ekipą.

Nugalėtojams įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Mohamedas Salah ir Sadio Mane.