„Real“ ir „Man City“ užtikrintai žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį © „Reuters“ nuotr.

Antradienį paaiškėjo dar du UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyviai.

Tarp aštuonių stipriausių Europos komandų užtikrintai žengė Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 3:1 įveikė „Atalantą“, o aštuntfinalio seriją laimėjo bendru rezultatu 4:1.

Šeimininkai pirmąjį įvartį pelnė 34-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Karimas Benzema.

60-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Sergio Ramosas praktiškai nebepaliko jokių vilčių „Atalanta“ ekipai.

Svečiai 83-ąją minutę po puikaus Luiso Murielio įvarčio sušvelnino savo atsilikimą, tačiau vos po poros minučių „Real“ dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Marco Asensio.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ namuose antrą kartą identišku rezultatu 2:0 įveikė „Monchengladbach“ ekipą.

Abu įvarčiai krito pačioje mačo pradžioje: 12-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasižymėjo Kevinas De Bruyne, o 18-ąją kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Ilkay'us Gundoganas.