Čempionų lyga: "Real" įrodė pranašumą prieš "Schalke", "Basel" ir "Porto" išsiskyrė taikiai (VIDEO, FOTO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Vokietijoje susigrūmė dvi viena kita gerai pažįstančios komandos - Gelzenkircheno "Schalke" ir Madrido "Real". Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 2-0 nugalėjo šeimininkus ir padėjo tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link.

Pirmos 20 minučių buvo ganėtinai blankios ir abi komandos nesukūrė pavojingų epizodų. Vis dėlto 25-ąją minutę pavojingą smūgį iš maždaug 20 metrų atliko Klaasas-Janas Huntelaaras, tačiau į olando smūgį reagavo Ikeras Casillasas.

"Schalke" po šio epizodo išsiblaškė ir jau vos minutės praleido įvartį, kai po puikaus Dani Carvajalio aukšto perdavimo galva pasižymėjo ir "Real" į priekį išvedė geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką bent dvi progas turėjo "baltieji", tačiau į C.Ronaldo baudos smūgį reagavo jaunasis "Schalke" vartininkas Timonas Wellenreutheras, kuris 31-ąją minutę vos nepraleido įvarčio po Karimo Benzema šūvio.

Antrasis kėlinys taip pat nebuvo įspūdingas ir žiūrovai neišvydo daug pavojingų progų. 74-ąją minutę puikią galimybę išlyginti rezultatą turėjo Felixas Platte, bet jo smūgiuojamas kamuolys pataikė tiesiai į vartų skersinį.

Vis dėlto vos po keturių minučių "Schalke" antrą kartą šiose rungtynėse turėjo traukti kamuolį iš savo vartų, kai su C.Ronaldo susižaidęs Marcelo galingu smūgiu dešine koja padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Kitose rungtynėse "Basel" namuose priėmė "Porto" futbolininkus. Šeimininkai pirmavo, tačiau galutinis rezultatas Šveicarijoje užfiksuotas 1-1.

Pirmasis "Basel" į priekį išvedė Derlisas Gonzalezas, pasižymėjęs po tikslaus Fabiano Frei perdavimo. Vis dėlto 78-ąją minutę šeimininkai prasižengė baudos aikštelėje ir po minutės nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino dešiniojo krašto gynėjas Danilo.

Atsakomosios rungtynės dar šių dviejų porų įvyks kovo 10-ąją dieną.

"Schalke" 0 - 2 "Real Madrid"

26' [0 - 1] C.Ronaldo

79' [0 - 2] Marcelo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7521074" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Basel" 1 - 1 "Porto"

11' [1 - 0] D.Gonzalez

79' [1 - 1] Danilo (11m. baudinys)