ČL: „Real“ susitvarkė su „Liverpool“, „Man City“ išvargo pergalę prieš BVB © „Reuters“ nuotr.

Antradienį startavo UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapas.

Pergalę namuose iškovojo Madrido „Real“ klubas, kuris rezultatu 3:1 susitvarkė su „Liverpool“.

„Karališkąjį“ klubą į priekį 27-ąją minutę išvedė Vinicius Junioras, o 36-ąją šeimininkų persvarą padvigubino Marco Asnesio.

„Liverpool“ antrajame kėlinyje bandė sugrįžti į rungtynes ir 51-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Mohamedas Salah, tačiau 65-ąją tašką šiame mače padėjo Vinicius.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę namuose iškovojo „Manchester City“ ekipa, kuri tik mačo pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė Dortmundo „Borussią“.

„City“ į priekį išsiveržė jau 19-ąją minutę, kai pasižymėjo Kevinas De Bruyne.

84-ąją minutę rezultatą išlygino Marco Reusas ir atrodė, kad BVB iš Mančesterio parsiveš pozityvų rezultatą, tačiau 90-ąją minutę Philas Fodenas išplėšė pergalę „Man City“ ekipai.