Čempionų lyga: teisėjo nuskriausti italai sieks revanšo prieš „Real“ © zumapress.com

Bergamo „Atalanta“ komanda bandys sukurti netikėtumą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etape.

„Serie A“ klubas išvykoje kovos prieš Madrido „Real“ komanda, kuri po pirmojo susitikimo Italijoje turi minimalią persvarą 1:0.

Vasario 24 dieną vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 86 minutę, kai pasižymėjo Ferlandas Mendy, o šeimininkai nuo 17–os minutės turėjo rungtyniauti be iš aikštės pašalinto Remo Freulerio – šis momentas sukėlė nemažai diskusijų sirgalių tarpe.

Ekspertų mintys

Joe Walkeris, „Real“ žinovas: „Šis turnyras yra tiesiog susietas su ispanų komanda, argi ne taip?

Nepaisant neidealaus žaidimo pirmajame susitikime vis tiek buvo pasiekta neįkainojama pergalė ir dabar bus ketinama su pasitikėjimu užbaigti darbą Ispanijos sostinėje.

Pridėkime į aikštę grįžtantį Sergio Ramosą ir „Real“ fanai galbūt vėl pradės matyti dalykus grįžtančius į įprastines vėžes.“

Vieri Capretta, italų žurnalistas: „Mūsiškiai demonstruoja puikią formą „Serie A“ lygoje, tačiau reikės sukurti ypatingą pasirodymą, kad laimėti prieš Madrido ekipą.

Šį sezoną „Atalanta“ svečiuose buvo nugalėjusi Amsterdamo „Ajax“ ir „Liverpool“ komandas, taip įrodydama savo galimybes įmušti ir prieš „Real“ klubą.

Kad ir kas benutiktų, svečių tikslas bus atakuoti ir įmušti bent du įvarčius – praleisti vieną taiklų priešininkų smūgį dabartinėje situacijoje neturės reikšmės.“

Trenerių atsiliepimai

Zinedine'as Zidane'as („Real“): „Turime užtikrintai pradėti rungtynes, nes dar nieko nesame laimėję ir reikės itin pasistengti, kad peržengtume šį etapą.

Negalime galvoti, kad jau esame ketvirtfinalyje, nes laimėjome tik pirmajame susitikime, taigi, visas mintis reikės nukreipti į būsimą mačą. Tai – galutinės rungtynės ir mano auklėtiniai privalės pademonstruoti galingą žaidimą prieš pajėgią varžovų komandą.“

Gian Piero Gasperini („Atalanta“): „Real“ buvo favorite jau prieš pirmąjį susitikimą Italijoje, dabar varžovai dar labiau sustiprino šį statusą.

Vis dėlto mes taip pat esame pajėgūs. Norime sužaisti puikias rungtynes ir tikiuosi, kad to pakaks prieš vieną iš sėkmingiausių planetos klubų. Viską lems pirmosios mačo minutės – turime kiek įmanoma ilgiau išlaikyti intrigą rungtynėse.“

Prognozuojamos startinės sudėtys

„Real“: Courtois; Vázquez, Varane, Ramos, Mendy; Kroos; Isco, Modrić, Valverde, Vinícius; Benzema.

„Atalanta“: Gollini; Tolói, Romero, Palomino; Maehle, De Roon, Pašalić, Gosens; Pessina; Muriel, Zapata.

Teisėjas ir laikas

Rungtynės prasidės 22.00 val., mačui „Alfredo Di Stefano“ arenoje teisėjaus olandas Danny Makkelie.