Čempionų lygoje - "Arsenal" pralaimėjimas Portugalijoje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje antradienį vakare sužaistos aštuonerios rungtynės.

Dramatišką pergalę iškovojo "Roma" klubas, namie atsitiesęs po dviejų praleistų įvarčių bei 3-2 įveikęs Miuncheno "Bayern".

Italijos ekipai pergalė leido praktiškai užsitikrinti vietą kitame etape. "Bayern" futbolininkai dėl vietos tarp stipriausiųjų taip pat gali būti ramūs.

Mario Gomezas prieš didžiąją pertrauką suteikė Vokietijos klubui solidų pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje Marco Borriello ir Daniele De Rossi atstatė pusiausvyrą, o pergalę išplėšė veteranas Francesco Totti, realizavęs 11 metrų baudinį.

"Bayern" išliko pirmoje grupės vietoje su 12 taškų, "Roma" turi trimis mažiau ir žengia antroje pozicijoje.

Galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas susikomplikavo Londono "Arsenal" klubas, išvykoje kiek netikėtai 0-2 pralaimėjęs "Braga" ekipai.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Matheusas - 83 minutę jis pasiuntė kamuolį į tinklą po tolimo perdavimo, o prieš pat finalinį švilpuką įtvirtino pranašumą.

Kiek anksčiau "Arsenal" futbolininkai atrodytu pelnytai prašė 11 metrų baudinio, tačiau vietoje jo Carlosas Vela buvo įspėtas už pražangos simuliavimą.

E grupė:

"Roma" 3 - 2 Miuncheno "Bayern"
33' [0 - 1] M.Gomez
39' [0 - 2] M.Gomez
49' [1 - 2] M.Borriello
81' [2 - 2] D.De Rossi
84' [3 - 2] F.Totti (iš 11 m. baudinio)

"Basel" 1 - 0 "Cluj"
15' [1 - 0] F.Almerares

88' iš aikštės pašalintas F.Piccolo ("Cluj")

F grupė:

Maskvos "Spartak" 0 - 3 "Marseille"
18' [0 - 1] M.Valbuena
54' [0 - 2] L.Remy
68' [0 - 3] Brandao

64' iš aikštės pašalintas Welliton ("Spartak")

Londono "Chelsea" 2 - 1 "Zilina"
19' [0 - 1] B.Bello
51' [1 - 1] D.Sturridge
86' [2 - 1] F.Malouda

G grupė:

Amsterdamo "Ajax" 0 - 4 Madrido "Real"
36' [0 - 1] K.Benzema
44' [0 - 2] A.Arbeloa
70' [0 - 3] C.Ronaldo
81' [0 - 4] C.Ronaldo

87' iš aikštės pašalintas X.Alonso ("Real")
90' iš aikštės pašalintas S.Ramos ("Real")

"Auxerre" 0 - 2 "Milan"
65' [0 - 1] Z.Ibrahimovic
90' [0 - 2] Ronaldinho

H grupė:

"Braga" 2 - 0 Londono "Arsenal"
83' [1 - 0] Matheus
90' [2 - 0] Matheus

Belgrado "Partizan" 0 - 3 Donetsko "Shakhtar"
52' [0 - 1] T.Stepanenko
59' [0 - 2] Jadson
68' [0 - 3] Eduardo