Čempionų lygoje - "Barcelona" pranoko "Inter", "Liverpool" liko už borto © Eurofootball.lt
Antradienį prasidėjo Čempionų lygos 5-tojo turo kovos. Savo mačus žaidė E, F, G ir H grupių komandos.

Vietą kitame etape užsitikrino čempionės titulą ginanti "Barcelona", namuose 2-0 įveikusi Milano "Inter" ekipą. Šeimininkai jau 10-ąją minutę buvo priekyje, kai po pakelto kampinio įvartį pelnė gynėjas Gerardas Pique.

26-ąją minutę "Barca" jau padvigubino persvarą - tiksliu Dani Alveso perdavimu iš krašto pasinaudojo puolėjas Pedro Rodriguezas. Po dešimties minučių šansą jau turėjo svečiai, kai neapdairiai savo vartus palikus Victorui Valdesui, Dejanas Stankovičius smūgiavo iš tolį į tuščius vartus, tačiau serbui atstumas pasirodė per tolimas.

Antrajame kėlinyje abi komandos sulėtino žaidimo tempą. Per 45 minutes antroje mačo pusėje daugiau įvarčių įmušta nebuvo. Ši pergalė leido "Barcai" užsitikrinti kelialapį į kitą etapą, tuo tarpu "Inter" dar teks pakovoti.

Bilietą į kitą etapą taip pat užsitikrino "Fiorentina", kuri namuose, dėka Vargaso realizuoto 11 metrų baudinio, įveikė "Lyon". Ši Italų pergalė reiškia, kad nepaisant "Liverpool" pasiektos pergalės prieš "Debrecen", Anglijos klubas neturi jokių galimybių prasibrauti į kitą etapą.

Pirmosiose dienos rungtynėse Kazanės "Rubin" nulinėmis lygiosiomis namuose sužaidė su Kijevo "Dinamo "ekipa.

Prasidėjus rungtynėms abi komandos apsikeitė smūgiais, tačiau nė vienas iš jų nebuvo itin pavojingas. 32-ąją minutę "Rubin" puolėjas Dominguezas dar sykį pabandė laimę, tačiau ir tąkart pasižymėti nepavyko.

Kėlinio pabaigoje futbolininkas turėjo puikią progą išvesti šeimininkus į priekį, tačiau fantastiškai sužaidė "Dinamo" vartininkas.

Antrajame kėlinyje abi ekipos nesukūrė daug pavojingų atakų. Nors kelis kartus kiek pavojingiau smūgiavo "Dinamo" puolėjas Andrėjus Ševčenka, tačiau finalinis teisėjo švilpukas paskelbė nulines lygiąsias.

E gupė:
"Debrecen" 0 - 1 "Liverpool"
4' [0 - 1] David N'Gog

"Fiorentina" 1 - 0 "Lyon"
28' [1 - 0] Juan Vargas (iš 11 metrų baudinio)

F grupė:

"Barcelona" 2 - 0 Milano "Inter"
10' [1 - 0] Gerard Pique
26' [2 - 0] Pedro Rodriguez

Kazanės "Rubin" 0 - 0 Kijevo "Dinamo"

G grupė:

Glazgo "Rangers" 0 - 2 "Stuttgart"
16' [0 - 1] Sebastian Rudy
59' [0 - 2] Zdravko Kuzmanovic

"Unirea" 1 - 0 "Sevilla"
45' [1 - 0] Ivica Dragutinovic (į savus vartus)

H grupė:

Londono "Arsenal" 2 - 0 Liežo "Standard"
35' [1 - 0] Samir Nasri
45' [2 - 0] Denilson

87' iš aikštės išvytas Carcela-Gonzalez ("Standard")

Alkmaaro AZ 0 - 0 Pirėjo "Olympiakos"