Čempionų lygoje - "Besiktas" pažeminimas, "Bayern" pergalė prieš "Atletico" ir A. Turano bei L. Perezo "hat-trickai" (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonios paskutinės A-D grupių etapo rungtynės.

B grupėje laukė intriguojanti dvikova tarp Lisabonos "Benfica" ir "Napoli" futbolininkų. Abu klubai tikėjosi tik pergalės, nes laukė "Besiktas" sėkmės Ukrainoje, tačiau turkai buvo sutriuškinti ir tiek pergalę iškovojęs "Napoli", tiek "Benfica" žengė į aštuntfinalį.

Abi komandos prieš šią dvikovą turėjo po lygiai taškų, tačiau lygiųjų tikėjosi išvengti ir vieni, ir kiti. Stambulo "Besiktas" klubui išvykoje reikėjo nugalėti jau paskutinėje vietoje likusius Kijevo "Dynamo" futbolininkus, tačiau ukrainiečiai surengė išskirtinį šou - į turkų vartus pasiuntė net šešis įvarčius ir sugadino vakarą visiems "Besiktas" klubo sirgaliams.

Tuo tarpu "Napoli" ir "Benfica" dvikovoje pergalę pasiekė svečiai iš Italijos, tačiau jau abi komandos buvo garantuotos savo patekimu po pirmojo kėlinio, kai išvydo rezultatą Ukrainoje. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Jose Callerjonas ir Driesas Mertensas.

A grupėje Londono "Arsenal" su Lucasu Perezu priešakyje sutriuškino "Basel" ir liko pirmoje vietoje. Puolėjas pelnė "hat-tricką", o "kanonieriai" šventė pergalę rezultatu 4-1.

TURNYRINĖ LENTELĖ

Kitose grupės rungtynėse Paryžiaus "Saint-Germain" namuose sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Ludogorets" ir liko antroje pozicijoje. Bulgarai galėjo pasiekti net ir pergalę, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje lygiąsias išplėšė tikslus Angelio Di Marios smūgis.

C grupėje "Barcelona" rezultatu 4-0 sutriuškinio Mionchengladbacho "Borussia". Nugalėtojų gretose išsiskyrė Arda Turanas, pasižymėjęs "hat-tricku". Dar vieną įvartį pridėjo pirmajame kėlinyje pasižymėjęs Lionelis Messi.

Tuo tarpu "Manchester City", kurios startinėje sudėtyje buvo netikėtumų, namuose dar kartą sužaidė lygiosiomis su Glazgo "Celtic". Vis dėlto šios rungtynės jau nieko nebelėmė ir Pepo Guardiolos auklėtiniai kartu su "Barca" keliauja į aštuntfinalį.

Paskutinėje D grupėje Madrido "Atletico" išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš Miuncheno "Bayern", tačiau jau buvo užsitikrinę pirmąją vietą. Pergalę atnešęs įvartis krito 28-ąją minutę, kai puikų baudos smūgį atliko Robertas Lewandowskis.

Paskutinėse rungtynėse Eindhoveno PSV išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su "Rostov".

Taigi, po šio vakaro oficialiai jau žinomi aštuoni aštuntfinalio dalyviai - "Arsenal", PSG, "Napoli", "Benfica", "Barcelona", "Manchester City", "Atletico" ir "Bayern".

A grupė

"Basel" 1 - 4 "Arsenal"
8' [0 - 1] L. Perez
16' [0 - 2] L. Perez
47' [0 - 3] L. Perez
54' [0 - 4] A. Iwobi
78' [1 - 4] S. Doumbia

PSG 2 - 2 "Ludogorets"
15' [0 - 1] V. Misidzhan
61' [1 - 1] E. Cavani
69' [1 - 2] Wanderson
90+3' [2 - 2] A. Di Maria

B grupė

"Benfica" 1 - 2 "Napoli"
60' [0 - 1] J. Callejon
79' [0 - 2] D. Mertens
87' [1 - 2] J. Jimenez

"Dynamo" 6 - 0 "Besiktas"
9' [1 - 0] A. Besedin
30' [2 - 0] A. Yarmolenko
32' [3 - 0] V. Buyalskyy
45+3' [4 - 0] D. Gonzalez
60' [5 - 0] S. Sydorcuk
77' [6 - 0] J. Moraes
29' A. Beck ("Besiktas") pašalintas iš aikštės
56' V. Aboubakar ("Besiktas") pašalintas iš aikštės

C grupė

"Barcelona" 4 - 0 "Gladbach Borussia"
16' [1 - 0] L. Messi
50' [2 - 0] A. Turan
53' [3 - 0] A. Turan
67' [4 - 0] A. Turan

"Man City" 1 - 1 "Celtic"
4' [0 - 1] P. Roberts
8' [1 - 1] K. Iheanacho

D grupė

"Bayern" 1 - 0 "Atletico"
28' [1 - 0] R. Lewandowski

PSV 0 - 0 "Rostov"