Čempionų lygoje - dvejos lygiosios © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos dvejos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kurios baigėsi lygiosiomis.

Pergalės namuose pirmame tarpusavio mače nesugebėjo iškovoti taurės savininkai "Man Utd", kurie susitikimą su "Porto" baigė lygiosiomis 2-2.

Svečiai pribloškė jau pirmosiomis minutėmis, kai pasinaudojęs "Man Utd" gynėjo klaidą įvartį pelnė puolėjas Cristianas Rodriguezas.

Visgi po dešimties minučių rezultatas tapo lygus, kai po itin grubios "Porto" gynėjo Bruno Alveso klaidos pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Tačiau svečiai ir toliau rodė puikų žaidimą. "Man Utd" vartus dar kelis kartus pavojingai atakavo ir Lisandro Lopezas, ir Lucho Gonzalezas. "Porto" ir toliau kūrė pavojingus momentus, visgi iki petraukos rezultatas nepakito.

Antrame kėlinyje žaidimą į savo rankas jau perėmė šeimininkai. Iš pradžių pavojingą smūgį atliko Park Ji-Sungas, paskui Nemanja Vidičius, kiek vėliau ir W.Rooney. Visgi visuose epizoduose patikimai sužaidė svečių vartininkas Heltonas.

Galiausiai savo tikslą "Man Utd" pasiekė 85 minutę - po tikslaus W.Rooney perdavimo, puolėjas Carlosas Tevezas iš arti pelnė įvartį.

Tačiau euforija truko neilgai, mat jau po keturių minučių "Porto" taip pat atsakė įvarčiu - niekeno neprižiūrimas Mariano Gonzalezas taip pat iš arti nuginklavo Edwiną van der Sarą.

Per pridėtinį laiką rezultatas nepakito ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė kovingas lygiąsias 2-2.

Kitame dienos ketvirtfinalyje nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo - rungtynės tarp "Villarreal" bei Londono "Arsenal" ekipų baigėsi lygiosiomis 1-1.

Jau pirmosiomis minutėmis šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau nuo vartų linijos kamuolį, po Josebos Llorente smūgio, atmušė gynėjas Gaelis Clichy.

Bet jau po penkerių minučių "Villarreal" pavyko pasižymėti, kai stipriu ir tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė saugas Marcosas Senna.

19 minutę pavojingai į vartu smūgiavo jau svečiai, tačiau G.Clichy smūgį puikiai atlaikė vartininkas Diego Lopezas. Praėjus dešimčiai minučių vėl pavojingu smūgiu atsakė šeimininkai. Jo autoriumi tapo tas pats M.Senna, tiesa tąkart patikimai sužaidė "Arsenal" vartininkas.

Besibaigiant pirmam mačo kėliniui svečiams pavyko pelnyti įvartį, kurio autoriumi tapo Cescas Fabregasas, tiesa rungtynių arbitras jo neužskaitė.

63 minutę "Arsenal" turėjo neblogą progą pasižymėto, bet Emanuelio Adebayoro smūgis galva praskriejo šalia vartų. Vis dėlto jau po kelių minučių rezultatas tapo lygus - pasižymėjo tas pats E.Adebayoras.

Kiek vėliau svečiai sukūrė dar vieną pavojingą situaciją, kurios smaigalyje atsidūrė Samiras Nasri. Visgi saugui pasižymėti toje situacijoje nepavyko.

Mačui artėjant prie pabaigos "Arsenal" galutinai perėmė iniciatyvą. Pavojingą smūgį atliko ir Theo Walcottas, tačiau nors ir nedaug, visgi saugui pritrūko tikslumo.

Per likusį laiką komandos dar bandė kurti pavojingus momentus, bet galutinio rezultato tai nepakaitė ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias 1-1.

Ketvirtfinalio rezultatai:

"Man Utd" 2 - 2 "Porto"
4' [0 - 1] Cristian Rodriguez
15' [1 - 1] Wayne Rooney
85' [2 - 1] Carlos Tevez
89' [2 - 2] Mariano Gonzalez

"Villarreal" 1 - 1 Londono "Arsenal"
10' [1 - 0] Marco Senna
66' [1 - 1] Emanuel Adebayor