Čempionų lygoje- Ibrahimovičiaus dublis ir "Real" pergalė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos dar aštuonerios I turo rungtynės.

Žygį sėkmingai pradėjo ambicingasis Madrido "Real" klubas, namie 2-0 įveikęs Amsterdamo "Ajax".

Ispanijos vicečempionai dominavo aikštėje ir pirmąjį įvartį pasiekė sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, kai po kampinio kamuolį į tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas.

Kurį laiką nesugebėję padvigubinti pranašumo madridiečiai galiausiai tai padarė po pertraukos, kai dar kartą pasižymėjo Higuainas.

Ir toliau įspdūdingai rungtyniauja Anglijos čempionato lyderis Londono "Chelsea", be vargo išvykoje 4-1 sutriuškinęs "Zilina".

Įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelis Essienas, Nicolasas Anelka (2) ir Danielis Sturridge'as.

E grupė:

Miuncheno "Bayern" 2 - 0 "Roma"
79' [1 - 0] T.Muller
83' [2 - 0] M.Klose

"Cluj" 2 - 1 "Basel"
9' [1 - 0] I.A.Rada
12' [2 - 0] L.Traore
45' [2 - 1] V.Stocker

F grupė:

"Marseille" 0 - 1 Maskvos "Spartak"
82' [0 - 1] C.Azpilicueta (į savus vartus)

"Zilina" 1 - 4 Londono "Chelsea"
13' [0 - 1] M.Essien
24' [0 - 2] N.Anelka
28' [0 - 3] N.Anelka
48' [0 - 4] D.Sturridge
55' [1 - 4] T.Oravec

G grupė:

"Milan" 2 - 0 "Auxerre"
66' [1 - 0] Z.Ibrahimovic
69' [2 - 0] Z.Ibrahimovic

Madrido "Real" 2 - 0 Amsterdamo "Ajax"
31' [1 - 0] V.Anita (į savus vartus)
73' [2 - 0] G.Higuain

H grupė:

Londono "Arsenal" 6 - 0 "Braga"
9' [1 - 0] C.Fabregas (iš 11 metrų baudinio)
30' [2 - 0] A.Arshavin
34' [3 - 0] M.Chamakh
53' [4 - 0] C.Fabregas
69' [5 - 0] C.Vela
84' [6 - 0] C.Vela

Donetsko "Shakhtar" 1 - 0 Belgrado "Partizan"
71' [1 - 0] D.Srna