Čempionų lygoje iš kovos iškrito ir "Sampdoria", ir "Sevilla" (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
"Sevilla" klubo žygis Čempionų lygoje baigėsi dar neprasidėjus grupės etapui, o Genujos "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi buvo eliminuota Brėmeno "Werder" ekipos.

"Braga" išvykoje ir antrą kartą 4-3 nugalėjo "Sevilla". Namie portugalai buvo laimėję minimaliu rezultatu 1-0.

Nascimento Matheusas įmušė svarbų įvartį 31 minutę, o prieš pertrauką persvarą padvigubino Rodrigo Lima. Tiesa, Sevilijos vienuolikė nepasidavė ir Luiso Fabiano bei Jesuso Navaso smūgių dėka atstatė pusiausvyrą 84 minutę.

Tačiau Lima netrukus pelnė dar du įvarčius, o Fredi Kanoute tik sušvelnino santykį.

Markusas Rosenbergas ir Claudio Pizarro lėmė "Werder" sėkmę prieš "Sampdoria" - vakarykštė dvikova baigėsi 3-2 italų pergale po pratęsimo, bet pirmąjį mačą vokiečiai laimėjo 3-1.

Lietuvis Marius Stankevičius žaidė visas 120 minučių.

(paryškinta komanda pateko į kitą etapą)

Briuselio "Anderlecht" 2 - 2 Belgrado "Partizan"
(po 11 metrų baudinių 2-3)

"Sheriff" 0 - 3 "Basel"

Tel Avivo "Hapoel" 1 - 1 "Salzburg"

Genujos "Sampdoria" 3 - 2 Brėmeno "Werder"

"Sevilla" 3 - 4 "Braga"