Čempionų lygoje - netikėta "Zurich" pergalė Milane © Eurofootball.lt
Čempionų lygoje antradienio vakarą likusių keturių grupių komandos žaidė II turo rungtynes.

Netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė banguotai šį sezoną kol kas žaidžianti "Milan" ekipa. Italijos ekipa 0-1 turėjo pripažinti Čempionų lygos debiutantų "Zurich" žaidėjų pranašumą.

Svečiai jau 10-ąją minutę apstulbino stadione susirinkusius sirgalius, kai įvartį po kampinio pelnė Hannu Tihinenas. Nors jau netrukus Filippo Inzaghi galėjo išlyginti rezultatą, tačiau puolėjo smūgis buvo netikslus.

28-ąją minutę progą ir vėl turėjo F.Inzaghi, bet ir šįkart italo smūgis iš maždaug 6 metrų praskriejo virš "Zurich" ekipos vartų.

Kėlinio pabaigoje svečiai dar atsakė keliais pavojingais momentais, bet iki pertraukos įvarčių daugiau pelnyta nebuvo.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui vėlgi atakos smaigalyje atsidūrė "Milan" puolėjas F.Inzaghi. Bet ir šįkart futbolininko smūgis tikslo nepasiekė.

Įpusėjant kėliniui "Milan" vis labiau spaudė varžovus - iš pradžių dar kartą nuo F.Inzaghi smūgio savus vartus išgelbėjo svečių klubo vartininkas, kiek vėliau Alexandro Pato smūgis jau praskriejo virš "Zurich" ekipos vartų.

Į tai svečiai atsakė pavojingu Margariazo išpuoliu, bet savo vartus puikiai apsaugojo "Milan" vartininkas Storari.

Šeimininkai vis bandė pelnyti įvartį, tačiau laikas bėgo, o įmušti niekaip nepavyko. Besibaigiant mačui Gianluca Zambrotta dar galėjo išplėšti bent jau lygiąsias, tačiau jo smūgis pataikė į virpstą.

Tuo tarpu antrąją pergalę iškovojo Madrido "Real" klubas, namuose 3-0 įveikęs "Marseille". Šeimininkai pirmajame kėlinyje atrodė blankiai, bet viską išsprendė per antrąją mačo dalį.

Iš pradžių 58-ąją minutę po puikaus Pepe perdavimo, iššokęs vienas prieš Steve Mandanda, pasižymėjo Cristiano Ronaldo. Po kelių minučių tą patį C.Ronaldo pargriovė baudos aikštelėje bei paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Kaka.

Dėl minėto epizodo iš aikštės dar buvo išvytas "Marseille" gynėjas Souleymane Diawara. Dešimtyje likę svečiai netrukus prasileido ir dar vieną įvartį - po tikslaus Karimo Benzemos perdavimo dar sykį pasižymėjo C.Ronaldo.

Per likusį laiką "Real" galėjo dar ne kartą pasižymėti. Vis dėlto, rungtynės taip ir baigėsi - 3-0 "Real" klubo naudai.

Nelengvą pergalę namuose iškovojo "Man Utd" klubas, kuris 2-1 įveikė Vokietijos čempionus "Wolfsburg". Svečiai pirmieji pelnė įvartį, kai 56-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo Edinas Dzeko.

Tačiau jau netrukus "Man Utd" komandos veteranas Ryanas Giggsas baudos smūgiu rezultatą išlygino. Pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 78-ąją minutę, kai po tikslaus R.Giggso perdavimo pasižymėjo saugas Michales Carrickas.

A grupė:

Miuncheno "Bayern" 0 - 0 Turino "Juventus"

"Bordeaux" 1 - 0 Haifos "Maccabi"
83' [1 - 0] Michael Ciani

B grupė:

Maksvos CSKA 2 - 1 Stambulo "Besiktas"
7' [1 - 0] Alan Dzagoev
61' [2 - 0] Milos Krasic

"Man Utd" 2 - 1 "Wolfsburg"
56' [0 - 1] Edin Dzeko
59' [1 - 1] Ryan Giggs
78' [2 - 1] Michale Carrick

C grupė:

Madrido "Real" 3 - 0 "Marseille"
58' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
61' [2 - 0] Kaka (iš 11 metrų baudinio)
64' [3 - 0] Cristiano Ronaldo

60' iš aikštės pašalintas Souleymane Diawara ("Marseille")

"Milan" 0 - 1 "Zurich"
10' [0 - 1] Hannu Tihinen

D grupė:

Nikosijos "APOEL" 0 - 1 Londono "Chelsea"
18' [0 - 1] Nicolas Anelka

"Porto" 2 - 0 Madrido "Atletico"
75' [1 - 0] Radamel Falcao
82' [2 - 0] Rolando