Čempionų lygoje - netikėtas "Juventus" kluptelėjimas © Eurofootball.lt
Antradienį Europos stadionuose tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Šįsyk savo antrojo turo mačus žaidė E, F, G ir H grupių komandos.

Kiek netikėtą kluptelėjimą patyrė Turino "Juventus" futbolininkai, kurie mačą išvykoje su Baltarusijos "BATE" ekipa baigė lygiosiomis 2-2.

Rungtynių pradžia svečiams nieko gero nežadėjo - jau 17 minutę Sergejus Kryvetsas išvengė nuošalės, iššoko vienas prieš vartininką Alexanderį Manningerį ir pelnė įvartį. Vos po šešių minučių Igoris Stasevichius pelno antrajį įvartį ir Baltarusijo ekipa priekyje jau 2-0.

Pajutę tokį šaltą dušą "Juventus" greitai atsigavo - 29 mačo minutę po Alessandro Del Piero pakelto kampinio, galva kamuolį į vartus nukreipe puolėjas Vincenzo Iaquinta.

Pačioje kėlinio pabaigoje tas pats Iaquinta, po Giovinco perdavimo ir išlygino rezultatą. Per antrajį kėlinį nei vienai iš komandų nepavyko įmušti ir Baltarusijos ekipai pavyko iškovoti istorinį tašką.

Kitose H grupės rungtynėse Madrido "Real" išvykoje 2-1 palaužė Sankt Peterburgo "Zenit".

Jau ketvirtą minutę po Gubociano įvarčio į savus vartus "Real" buvo priekyje. Vis dėlto 25 mačo minutę Danny rezultatą išlygino - Andrejus Aršavinas perdavė kamuolį Pavelui Pogrebniakui, tačiau šis kamuolio nepasiekė, vis dėlto portugalas Danny pirmasis suskubo prie jo ir nuginkalvo Ikerą Casillasą.

"Real" atsako ilgai laukti neteko - 31 minutę Rafaelio van der Vaarto smūgį blokuoja "Zenit" gynėjai, tačiau kamuolys atšoka tiesiai Ruudui van Nistelroo'yui ir šis išveda svečius į priekį.

Antrame kėlinyje "Zenit" galėjo ne kartą išlyginti rezultatą, tačiau pritrūkdavo tikslumo bei galbūt fortūnos pagalbos. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Real" pergalę rezultatu 2-1.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo Londono "Arsenal" ekipa, kuri net 4-0 sutrypė "Porto".

31 mačo minutę Cescas Fabregasas perdavė kamuolį Emanueliui Adebayorui, pastarasis pamatė komandos draugą Robiną van Persie ir olandos smūgis buvo tikslus. 1-0 "Arsenal" priekyje.

40 minutę po to paties R.van Persie pakelto kampinio E.Adebayoras galva pelno antrajį komandos įvartį. Vos prasidėjus antrąjam kėliniui po puikaus R.van Persie dar vieno vieno įvarčio šeimininkai priekyje jau 3-0.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga - 70 minutę Nicklasas Bendtneris uždirbo 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo E.Adebayoras ir užtvirtino solidžią "Arsenal" pergalę rezultatu 4-0.

Pirmają pergalę į savo sąskaitą įsirašė praeitų metų turnyto čempionai "Man Utd". Jie išvykoje 3-0 įveikė Danijos "Aalborg" ekipą.

Nugalėtojų gretose Wayne'as Rooney pasižymėjo jau 22 minutę, kai gavo tikslų perdavimą iš komandos draugo Ryano Giggso. 55 minutę sukldydus šeimininkų gynėjui įvartį pelnė Dimitaras Berbatovas, o 79 minutę tas pats bulgaras rezultatą padidino iki 3-0.

E grupė:

"Aalborg" 0-3 "Man Utd"
22' [0-1] W.Rooney
55' [0-2] D.Berbatov
79' [0-3] D.Berbatov

"Villarreal" 1-0 Glazgo "Celtic"
67' [1-0] M.Senna

F grupė:

"Fiorentina" 0-0 Bukarešto "Steua"

Miuncheno "Bayern" 1-1 "Lyon"
26' [0-1] M.Demichelis į savus vartus
52' [1-1] Ze Roberto

G grupė:

Stambulo "Fenerbahce" 0-0 Kijevo "Dynamo"

Londono "Arsenal" 4-0 "Porto"
31' [1-0] R.van Persie
40' [2-0] E.Adebayor
48' [3-0] R.van Persie
71' [4-0] E.Adebayor iš 11 metrų baudinio

H grupė:

Sankt Peterburgo "Zenit" 1-2 Madrido "Real"
4' [0-1] Gubocian į savus vartus
25' [1-1] Danny
31' [1-2] R.van Nistelrooy

"BATE Borisov" 2-2 Turino "Juventus"
17' [1-0] S.Kryvets
24' [2-0] I.Stasevich
29' [1-2] V.Iaquinta
45' [2-2] V.Iaquinta