Čempionų lygoje paaiškėjo dar du aštuntfinalio dalyviai © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios A-D grupių varžybos. Po jų tapo aiškios dar dvi į aštuntfinalį patekusios komandos - tai "Manchester United" ir Miuncheno "Bayern". Tuo tarpu iš turnyro pasitraukė "Fenerbahce" ir praėjusio sezono pusfinalininkas "Deportivo".

Turnyrinės lentelės

A grupė

"%c00036" 1 - 0 "%c00045"
54` [1 - 0] Javier Saviola

"%c00131" 1 - 0 "%c00089"
68` [1 - 0] Predrag Djordjevic

Pergales A grupėje minimaliais skirtumais iškovojo aikščių šeimininkai, ir prieš paskutinį turą išliko nemaža intriga. "Olympiacos" pergalė prieš "Deportivo" lėmė tai, kad ispanų komanda nebeturi šansų žaisti net UEFA taurėje, tuo tarpu graikams norint žengti toliau užtenka lygiųjų prieš "Liverpool". "Liverpool" norėdami patekti į kitą etapą paskutiniame ture privalės įveikti graikus. Taip pat pergalės paskutiniajame ture reikia ir "Monaco" kurie keliaus į La Koruniją.

B grupė

"%c00137" 2 - 0 "%c00028"
73` [1 - 0] Traianos Dellas (į savo vartus)
82` [2 - 0] Maksim Shatskikh

"%c00003" 1 - 1 "%c00008"
37` [0 - 1] Dimitar Berbatov
70` [1 - 1] Raul Gonzalez

Bene įdomiausioje turnyro grupėje į pirmąją vietą išsiveržė Kijevo "Dinamo", snieguotu oru palaužęs "Roma" ekipos pasipriešinimą ir taip
užbaigęs jos pasirodymą Europoje šį sezoną. Kitame susitikime "Real" po permainingos kovos pasidalino po tašką su "Bayer". Rezultatą rungtynėse išlygino Madrido komandos kapitonas Raulis, kuriam tai buvo 49-asis Čempionų lygos įvartis (pagal šį rodiklį jis susilygino su legendiniu A.Di Stefano), o netrukus auksinės progos persverti skirtumą neišnaudojo L.Figo, neįmušęs 11 metrų baudinio.

Turnyrinėje lentelėje "Dinamo" atsiplėšęs nuo "Real" ir "Bayer" dviem taškais ir jiems užtenka lygiųjų paskutiniame ture prieš vokiečius. Tuo tarpu Los Galacticos išvykoje reikės nugalėti "Roma" klubą išvykoje arba sužaidus lygiosiomis tikėtis, kad "Bayer" namie pralaimės prieš ukrainiečius.

C grupė

"%c00001" 5 - 1 "%c00218"
13` [1 - 0] Claudio Pizarro
37` [2 - 0] Hasan Salihamidzic
44` [3 - 0] Torsten Frings
55` [3 - 1] Barukh Dego (11m.)
71` [4 - 1] Roy Makaay
80` [5 - 1] Roy Makaay

"%c00038" 1 - 0 "%c00138"
14` [1 - 0] Marcelo Zalayeta

"Juventus" jau po 4 turų buvo užsitikrinęs vietą aštuntfinalyje, ir antradienį tokią galimybę atėmė iš "Ajax", įveikęs jį namuose minimalia persvara. Beje tai buvo penktoji iš eilės "Senosios senjoros" pergale turnyrė, pasiekta vienodu rezultatu 1-0. Vietą atkrintamosiose varžybose užsigarantavo ir Miuncheno "Bayern" futbolininkai, namie net 5-1 sutriuškinę Tel Avivo "Maccabi" vienuolikę. Paskutiniame ture spręsis, kuri iš dviejų komandų - "Ajax" ar "Maccabi" gaus progą sudalyvauti UEFA taurėje.

D grupė

"%c00040" 2 - 1 "%c00055"
19` [1 - 0] Gary Neville
40` [1 - 1] Mahamadou Diarra
53` [2 - 1] Ruud van Nistelrooy

"%c00136" 0 - 1 "%c00148"
20` [0 - 1] Radoslav Kovac (į savo vartus)

Pergalę A.Fergusonui tūkstantosiose rungtynėse treniruojant "Man Utd" padovanojo jo auklėtiniai, įveikę anksčiau pralaimėjimų nepatyrusį "Lyon" ir gavę kelialapį į aštuntfinalį. Dėl tokio rezultato kitame mače sprendėsi trečiosios vietos likimas - "Fenerbahce" nugalėjo "Sparta" ekipą išvykoje ir tęs kovas UEFA taurėje, o Čekijos klubas savo sezoną Europoje baigs paskutinėmis grupės rungtynėmis po dviejų savaičių.