Čempionų lygoje šiandien bus žaidžiamos dvejos ketvirtfinalio rungtynės. Praėjusių metų čempionai "Milan" namuose priims "Deportivo", o kitoje poroje žais Edgaro Jankausko klubas "Porto" ir Prancūzijos čempionas "Lyon".

"%c00062" - "%c00089"
Pradžia: 21:45 lietuvos laiku

Italijos čempionato lyderis "Milan" šiandien tikisi žengti didelį žingsnį pusfinalio link. Pastaruoju metu "Milan" nenugalimas: po lygiujų Prahoje su "Sparta", klubas iškovojo penkias pergales iš eilės, ir toli gražu ne prieš silpnas komandas - Čempionų lygoje sutriuškinta "Sparta", o savo šalies čempionate nugalėti "Lazio", "Sampdoria", "Juventus", "Parma".

"Deportivo", aštuntfinalyje jau eliminavęs vieną Italijos klubą, sieks tą pakartoti ketvirtfinalyje. Nors šį artą jie ir vėl ne favoritai, tačiau yra tikrai pajėgūs nugalėti savo varžovus.
La Korunjos ekipos forma pastaruoju metu nepastovi. Nors Europoje net dukart nugalėtas "Juventus", bet lygoje triskart nusileista prieš "Valencia", "Mallorca" ir "Barcelona".

"Milan" turi problemų su žaidėjų traumomis - komandai nepadės Alessandro Nesta, ir neaišku ar žais kapitonas Paolo Maldini bei vartininkas Dida. Komandos treneris Carlo Ancelotti gerai pažįsta savo priešininkus, nes žaidė prieš juos praėjusiame sezone, bet taip pat mano, kad kiekvienos rungtynės yra skirtingos. "Mes pirmieji žaidžiame namuose, bet tai joks pranašumas. Turime atiduoti viską ką galime, ir lygiosios nebūtų pasaulio pabaiga. Svarbiausia nepraleisti įvarčio" - sakė Ancelotti.

Jo kolega kitoje barikadų pusėje Javieras Irureta sako, kad "norint įveikti italus, reikia galvoti ir žaisti itališkai"
"Deportivo" ekipoje trūks tik suspenduoto Victoro.

"%c00109" - "%c00055"
Pradžia: 21:45 lietuvos laiku

Dragao stadione susikaus Portugalijos ir
Prancūzijos čempionatų lyderiai.
Tiesa, tas jų lyderiavimas gerokai skiriasi. "Lyon" šiuo metu turi vienodai taškų su "Monaco", bet pirmauja lygoje dėl geresnio įvarčių skirtumo.
Tuo tarpu "Porto" atsiplėšęs nuo antroje vietoje esančio "Sporting" 7-iais taškais, ir dar yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

Portugalijos klubui šiose rungtynėse trūks keleto žaidėjų. Brazilui Derlei jau šis sezonas baigėsi dėl traumos, o Sergio Conceicao ir Macielis negali atstovauti komandai Europos turnyruose, nes šiemet juose jau žaidė už kitus klubus. Labai abejojama ir ar galės žaisti kapitonas Jorge Costa, ir Pedro Mendesas, o traumuotas Marco Ferreira turės žiurėti rungtynes nuo atsarginių suolelio. Jei treneris Jose Mourinho nenuspręs žaisti su vienu puolėju, %p02491 turėtų žaisti startinėje sudėtyje. Lietuvis neseniai parodė, kad gali įmušti, kai Portugalijos taurėje į "Bragos" vartus kamuolį tiksliai siuntė net tris kartus.

"Lyono" ekipoje trūks tik gynėjo Claudio Cacapa, kuris nuo sezono pradžios gydosi kelio traumą po operacijos. Tarp gerų naujienų prancūzams yra tai, kad atsigavo puolėjas, vienas komandos lyderių, Sidney Govou, taip pat vartininkas Gregory Coupet. Žais ir brazilas Elberas, nors jis neseniai pareiškė, kad yra nelaimingas klube ir norėtų gryžti į Vokietiją.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos