Čempionų lygoje - saldus "Man City" revanšas, M. Ozilo magija ir sunkios "Atletico" bei "Bayern" pergalės (VIDEO, FOTO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios 4-ojo A-D grupių turo rungtynės.

"Etihad" stadione susigrūmė "Manchester City" prieš "Barcelona". Revanšo už skaudų pralaimėjimą Barselonoje siekę Pepo Guardiolos auklėtiniai turi dėl ko džiaugtis - katalonai parklupdyti rezultatu 3-1.

Pirmajame kėlinyje "Man City" komandai žaidimas "nesiklijavo", o 21-ąją minutę praleido įvartį po greitos svečių kontratakos. Po standartinės situacijos apsigynę katalonai pasileido į puolimą ir po tikslių kombinacijų ataką įvarčiu užbaigė geriausias planetos futbolininkas Lionelis Messi.

"Man City" turėjo savo progų, tačiau realizacija buvo gana prasta. Vis dėlto 39-ąją minutę Ilkay'us Gundoganas pasiekė labai svarbų įvartį šiose rungtynėse. Puikų Raheemo Sterlingo perdavimą išpildęs vokietis išlygino rezultatą ir kova persikėlė į antrąją į kėlinį.

Jame "miestiečiai" jautėsi lyg žuvis vandenyje. P. Guardiolos auklėtiniai pradėjo spausti varžovus ir dominavo su kamuoliu. 51-ąją minutę puikų įvartį baudos smūgiu pasiekė Kevinas De Bruyne.

Net ir įsiveržę į priekį šeimininkai atsitraukti į gynybą neketino - "Barca" buvo priversta gintis. Po greitos kontratakos rezultatas galėjo tapti vėl lygus, tačiau Andre Gomesas po Luiso Suarezo perdavimo smūgiavo į virpstą.

TURNYRINĖ LENTELĖ

74-ąją minutę pergalę užtikrino ketvirtąjį įvartį per paskutines dvejas rungtynes pasiekęs I. Gundoganas. "Man City" šventė pergalę rezultatu 3-1 ir pirmą kartą šiame Čempionų lygos sezone nukovė katalonus.

Kitose C grupės rungtynėse Mionchengladbacho "Borussia" namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su Glazgo "Celtic". "Barca" su 9 taškais yra pirmoje vietoje, o "Man City" nuo jų atsilieka dvejais.

A grupėje netrūko kovos ir įspūdingų įvarčių. Paryžiaus "Saint-Germain" pačioje rungtynių pabaigoje ir po nuostabaus Thomaso Meunier smūgio 90-ąją minutę rezultatu 2-1 nugalėjo "Basel".

Tuo tarpu Londono "Arsenal" išvykoje vos neprisižaidė su "Ludogorets". Susitikimo pradžioje bulgarai buvo įsiveržę rezultatu 2-0, tačiau netrukus Granitas Xhaka ir Olivieris Giroud sugrąžino lygybę šiose rungtynėse. Pergalingas įvartis krito 88-ąją minutę, kai įspūdingą reidą pademonstravęs Mesutas Ozilas padėjo "kanonieriams" iškovoti svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios vietos.

B grupėje Lisabonos "Benfica" minimaliu skirtumu pranoko Kijevo "Dynamo", o "Napoli" ir Stambulo "Besiktas" dvikova, kuri įvyko 19 valandą 45 minutės, baigėsi lygiosiomis 1-1.

D grupėje rungtynių favoritai turėjo sunkumų. Madrido "Atletico" tik po Antoine'o Griezmanno dublio nugalėjo "Rostov", o Miuncheno "Bayern" vedami Roberto Lewandowskio parklupdė Eidhoveno PSV.

A grupė

"Basel" 1 - 2 PSG
43' [0 - 1] B. Matuidi
76' [1 - 1] L. Zuffi
90' [1 - 2] T. Meunier
84' S. Die ("Basel") pašalintas iš aikštės

"Ludogerts" 2 - 3 "Arsenal"
12' [1 - 0] J. Cafu
15' [2 - 0] C. Keseru
20' [2 - 1] G. Xhaka
42' [2 - 2] O. Giroud
88' [2 - 3] M. Ozil

B grupė

"Besiktas" 1 - 1 "Napoli" (Plačiau apie rungtynes)
79' [1 - 0] R. Quaresma (11 m. baudinys)
82' [1 - 1] M. Hamšik

"Benfica" 1 - 0 "Dynamo Kiev"
45' [1 - 0] E. Salvio (11 m. baudinys)
68' J. Moraes (nerealizavo 11 m. baudinio)

C grupė

"Borussia Gladbach" 1 - 1 "Celtic"
32' [1 - 0] L. Stindl
76' [1 - 1] M. Dembele (11 m. baudinys)
75' J. Korb ("Gladbach") pašalintas iš aikštės

"Manchester City" 3 - 1 "Barcelona"
21' [0 - 1] L. Messi
39' [1 - 1] I. Gundogan
51' [2 - 1] K. De Bruyne
74' [3 - 1] I. Gundogan

D grupė

"Atletico" 2 - 1 "Rostov"
28' [1 - 0] A. Griezmann
30' [1 - 1] S. Azmoun
90+3' [2 - 1] A. Griezmann

PSV 1 - 2 "Bayern"
14' [1 - 0] S. Arias
34' [1 - 1] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
74' [1 - 2] R. Lewandowski