Čempionų lygoje taškų dar neprarado 7 komandos © Eurofootball.lt
Trečiadienį antrojo UEFA Čempionų lygos turo keturių grupių varžybose geriau sekėsi namie žaidusioms ekipoms - šešios iš jų iškovojo pergales, viena sužaidė lygiosiomis ir viena patyrė pralaimėjimą.

E grupėje staigmeną pateikė Trondheimo "Rosenborg", namuose sugebėjęs iškovoti tašką rungtynėse su Anglijos čempionato lyderiu Londono "Arsenal". Pirmuosius tris taškus užsidirbo Eindhoveno "PSV", kuriam pavyko minimalia persvara įveikti Atėnų "Panathinaikos" komandą.

Antrąsias pergales F grupėje iškovojo abu favoritai: "Barcelona" sutriuškino Donecko "Shakhtar" vienuolikę, o "Milan" klubui pergalei prieš "Celtic" reikėjo dviejų įvarčių paskutinėmis mačo minutėmis.

Vienas netikėtumas užfiksuotas G grupėje - Vokietijos ir Ispanijos čempionų dvikovą laimėjo Brėmeno "Werder". Nors vokiečiai ir atsilikinėjo po pirmojo kėlinio, ispanų gynėjo Marchenos pašalinimas padėjo jiems įmušti du įvarčius bei iškovoti pirmuosius taškus. Tuo tarpu kitame grupės susitikime Milano "Inter" Briuselyje nesunkiai įveikė vietos "Anderlecht" ekipą.

Pergalę H grupėje pavyko pasiekti Maskvos "CSKA" klubui, kiek anksčiau nei kitur vykusiose rungtynėse per antrąjį kėlinį palaužusiam "PSG". Toliau sunkiai sustabdomas atrodo Londono "Chelsea", šį kartą įtikinamai įveikęs nugalėtojų titulą ginantį "Porto" klubą.

E grupė

"%c00128" 1 - 0 "%c00133"
80' [1 - 0] Jan Vennegoor of Hesselink

"%c00217" 1 - 1 "%c00041"
6' [0 - 1] Fredrik Ljungberg
52' [1 - 1] Roar Strand

F grupė

"%c00006" 3 - 0 "%c00145"
15' [1 - 0] Deco
64' [2 - 0] Ronaldinho (11m.)
89' [3 - 0] Samuel Eto'o

"%c00062" 3 - 1 "%c00119"
8' [1 - 0] Andriy Shevchenko
74' [1 - 1] Stanislav Varga
89' [2 - 1] Filippo Inzaghi
90+1' [3 - 1] Andrea Pirlo

G grupė

"%c00126" 1 - 3 "%c00037"
9' [0 - 1] Obafemi Martins
51' [0 - 2] Adriano
55' [0 - 3 Dejan Stankovic
90+4' [1 - 3] Walter Baseggio

"%c00016" 2 - 1 "%c00004"
2' [0 - 1] Vicente Rodriguez
60' [1 - 1] Miroslav Klose
84' [2 - 1] Angelos Charisteas

56' Carlos Marchena ("Valencia") pašalintas iš aikštės

H grupė

"%c00042" 3 - 1 "%c00109"
7' [1 - 0] Alexei Smertin
50' [2 - 0] Didier Drogba
68' [2 - 1] Benni Mccarthy
70' [3 - 1] John Terry

"%c00072" 2 - 0 "%c00023"
64' [1 - 0] Sergei Semak
77' [2 - 0] Vagner Love (11m.)