Čempionų lygoje - trileris tarp "Man Utd" bei CSKA © Eurofootball.lt
Čempionų lygoje antradienio vakarą savo ketvirtojo turo mačus žaidė A, B, C ir D grupių komandos. Po šių susitikimų paaiškėjo, jog pirmosios ekipos, užsitikrinusios vietą kitame etape, yra Londono "Chelsea" bei "Porto"

Tikras trileris vyko Manečsteryje, kur vietos "Man Utd" klubas tik mačo pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš Maskvos CSKA ekipą, kurioje rungtyniauja Deividas Šemberas.

Mačas prasidėjo labai aktyviai ir pirmieji šansą pasižymėti turėjo svečiai, tačiau pavojingas D.Šembero smūgis į "Man Utd" vartus buvo kiek netikslus.

Netrukus į tai šeimininkai atsakė Luiso Antonio Valencios, Darreno Fletcherio, Federico Machedos smūgiais. Vis dėlto, įmušti pirmiesiems pavyko CSKA futbolininkams - 25-ąją minutę pasižymėjo Alanas Dzagoevas.

Po kelių minučių "Man Utd" rezultatą išlygino, kai įvartį pelnė Michaelis Owenas. Tačiau dar po kelių minučių rezultatas vėl pakito - įvartį pelnė CSKA saugas Milošas Krašičius.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui svečiai pelnė ir trečiąjį įvartį, kai smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Vasilijus Berezutskis.

Kiek vėliau "Man Utd" žūtbūt bandė pelnyti įvartį, tačiau fantastiškai žaidė svečių vartininkas Igoris Akinfeevas. O nuo F.Machedos smūgio jau išgelbėjo virpstas.

Bet 84-ąją minutę galiausiai šeimininkams pelnyti antrąjį įvartį pavyko, kai po G.Neville'o perdavimo, smūgiu galva pasižymėjo Paulas Scholesas. "Man Utd" dar labiau padidino apsukas ir jau per teisėjo pridėtą laiką Valencia rezultatą išlygino.

Lygiosiomis pasibaigė mačas Milane, kur "Milan" priėmė Madrido "Real" ekipą. Svečiai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 29-ąją minutę pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubo Karimas Benzema.

Jau netrukus "Milan" rezultatą išlygino, kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Pepe ir 11 metrų baudinį realizavo saugas Ronaldinho.

Viskas galutinai tapo aišku D grupėje, kur vietas kitame turnyro etape užsitikrino Londono "Chelsea" bei "Porto" komandos.

A grupė:

Miuncheno "Bayern" 0 - 2 "Bordeaux"
37' [0 - 1] Yoann Gourcuff
90' [0 - 0] Maroune Chamakh

Haifos "Maccabi" 0 - 1 Turino "Juventus"
45' [0 - 1] Mauro Camaronesi

B grupė:

Stambulo "Besiktas" 0 - 3 "Wolfsburg"
14' [0 - 1] Zvjezdan Misimovic
80' [0 - 2] Christian Gentner
87' [0 - 3] Edin Dzeko

"Man Utd" 3 - 3 Maskvos CSKA
25' [0 - 1] Alana Dzagoev
29' [1 - 1] Michael Owen
32' [1 - 2] Milos Krasic
47' [1 - 3] Vasili Berezutski
84' [2 - 3] Paul Scholes
90' [3 - 3] Luis Antonio Valencia

90' iš aikštės išvytas Deividas Šemberas (CSKA)

C grupė:

"Milan" 1 - 1 Madrido "Real"
29' [0 - 1] Karim Benzema
35' [1 - 1] Ronaldinho (iš 11 metrų baudinio)

"Marseille" 6 - 1 "Zurich"
3' [1 - 0] Silvan Aegerter (į savus vartus)
11' [2 - 0] Fabrice Abriel
31' [2 - 1] Alexandre Alphonse
51' [3 - 1] Mamadou Niang
80' [4 - 1] Hilton
87' [5 - 1] Benoit Cheyrou
89' [6 - 1] Brandao

D grupė:

Nikosijos "APOEL" 0 - 1 "Porto"
84' [0 - 1] Radamel Falcao

Madrido "Atletico" 2 - 2 Londono "Chelsea"
64' [1 - 0] Sergio Aguero
82' [1 - 1] Didier Drogba
88' [1 - 2] Didier Drogba
90' [2 - 2] Sergio Aguero