Čempionų lygoje - triuškinama "Barcelona" pergalė © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo žaidžiami likę 8 trečiojo turo susitikimai.

Dar vieną užtikrintą pergalę iškovojo Ispanijos grandai "Barcelona", kurie išvykoje net 5-0 sutraiškė "Basel".

Jau pačioje mačo pradžioje katalonai buvo priekyje, kai po Danielio Alveso perdavimo tiksliu smūgiu pasižymėjo Lionelis Messi. Vos po dešimties minučių jaunasis "Barcos" saugas Sergio Busquetsas pasinaudojo puikiu Xavi perdavimo ir padvigubino ekipos pranašumą.

22 minutę po puikaus Bojano Krkičiaus įvarčio iš maždaug 20 metrų rezultatas jau tapo 3-0 svečių naudai. Kėliniui artėjant į pabaigą "Barca" neišleido iniciatyvos iš savo rankų, tačiau nei vienam iš žaidėjų dar kartą pasižymėti nepavyko.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui po S.Busquetso perdavimo jaunasis puolėjas B.Krkičius pelno ketvirtąjį komandos įvartį. Praėjus vos dviems minutėms rezultatas tapo jau 5-0 - L.Messi perdavė kamuolį Xavi ir šis iš už baudos aikštelės ribų pelno įvartį.

Svečiai ir toliau kontroliavo žaidimą, tačiau pavojingų situacijų sukūrė ir "Basel", ypač puolėjo Marco Strellerio pastangomis, visgi nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko ir mačas baigėsi triuškinama svečių pergale 5-0.

Intriguojanti dvikova vyko Madride, kur vietos "Atletico" priėmė "Liverpool" ekipą.

Pirmasis įvartis krito 14 minutę - po puikaus kapitono Steveno Gerrardo perdavimo, puolėjas Robbie Keanas iššoko vienas prieš "Atletico" vartininką ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

48 minutę Yossi Benayounas pelno dar vieną įvartį, tiesa jis nėra įskaitomas, mat teisėjas užfiksavo nuošalę. Po dešimties minučių identiška situacija pasikartoja ir vėl, šįkart prie "Liverpool" vartų. Maniche smūgis taip pat nėra įskaitomas, mat teisėjas įžvelgė abejotiną nuošalę.

Mačui artėjant prie pabaigos šeimininkai pagaliau išlygino rezultatą - Diego Forlanas laimėjo kovą prieš vieną iš "Liverpool" gynėjų, perdavė kamuolį Simao ir šis puikiu smūgiu nuginklavo Pepe Reiną.

Pačioje rungtynių pabaigoje Rayanas Babelis galėjo iškovoti savo ekipai pergalę, tačiau "Liverpool" saugui pritrūko tikslumo. Finalinis teisėjos švilpukas užfiksavo lygiasias 1-1.

Minimalią pergalę namuose iškovojo "Chelsea", kurie 1-0 įveikė "Roma" futbolininkus.

Pirmasis kėlinys vyko gana ramiai, tiesa išsiskyrė Franko Lampardo baudos smūgis, po kurio saugo smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį ir nuskriejo už aikštės ribų.

Dar rimtesnis pavojus prie "Roma" vartų kilo 61 minutę, kai po F.Lampardo perdavimo pasižymėti galėjo Salamonas Kalou, tačiau jo smūgių atrėmė svečių vartininkas Doni.

Vis dėlto 77 minutę krito pirmasis ir vienintelis mačo įvartis - po F.Lampardo pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Johnas Terry.

Mačo pabaigoje vis tas pats F.Lampardas galėjo ir pats pelnyti įvartį, tačiau jo smūgį atrėmė Doni. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią "Chelsea" pergalę 1-0.

Visi rezultatai:

A grupė:

"Bordeaux" 1-0 "Cluj"
54' [1-0] Cadś į savus vartus

Londono "Chelsea" 1-0 "Roma"
77' [1-0] J.Terry

B grupė:

Milano "Inter" 1-0 "Anorthosis"
44' [1-0] Adriano

Atėnų "Panathinaikos" 2-2 Brėmeno "Werder"
29' [0-1] P.Mertesacker
36' [1-1] V.Mantzios
68' [2-1] V.Mantzios
83' [2-2] H.Almeida

C grupė:

"Basel" 0-5 "Barcelona"
4' [0-1] L.Messi
15' [0-2] S.B.Burgos
22' [0-3] B.Krkič
46' [0-4] B.Krkič
48' [0-5] Xavi

Donecko "Shakhtar" 0-1 Lisabonos "Sporting"
76' [0-1] Liedson

D grupė:

Madrido "Atletico" 1-1 "Liverpool"
14' [0-1] R.Keane
83' [1-1] Simao

"PSV Eindhoven" 2-0 "Marseille"
72' [1-0] D. Koevermans
85' [2-0] D. Koevermans