Čempionų lygos aštuntfinalio etapo komanda

Vakar paaiškėjo paskutiniai klubai, patekę į Čempionų lygos ketvirtfinalio etapą. Prie "Liverpool", "Roma", "Sevilla", Madrido "Real", "Man City", Turino "Juventus" komandų prisijungė "Barcelona" ir Miuncheno "Bayern".

Portalas "Goal" sudarė simbolinę aštuntfinalio etapo vienuolikę.

Vartininkas - Loris Kariusas ("Liverpool")

Nemažai kritikos praeityje sulaukęs Kariusas demonstruoja vis geresnį žaidimą. Vartų sargo tobulėjimą įrodo, jog jis vienintelis aštuntfinalio etape nepraleido nė vieno įvarčio.

Gynėjas - Rafinha ("Bayern")

8:1 laimėta serija prieš "Bešiktaš", o žaidėjas pasižymėjo ir suktu perdavimu, po kurio turkų komandos atstovas Gokhanas Gonulas nukreipė kamuolį į savus vartus.

Gynėjas - Dejanas Lovrenas ("Liverpool")

Aišku, "Porto" komanda - ne pačio aukščiausio kalibro ekipa, tačiau futbolininkas patikimai cementavo "raudonųjų" gynybą ir prisidėjo prie bendro rezultato 5:0.

Gynėjas - Giorgio Chielini ("Juventus")

33-ejų sulaukęs italas tapo vienu iš komandos herojų, kai "Juventus" svečiuose sugebėjo nukauti grėsmingą "Tottenham".

Gynėjas - Aleksandras Kolarovas ("Roma")

Serbas pasižymėjo tuo, jog antrajame susitikime priešininkų aikštės pusėje atliko daugiausiai perdavimų ir užtikrintai gynėsi prieš "Shakhtar" atakas.

Saugas - Casemiro ("Real")

Tarp elitinių pasaulio futbolininkų įsibrovęs brazilas nutildė "Parc des Princes" stadioną, kai 80-ąją min. pelnė pergalingą įvartį.

Saugas - Stevenas N'Zonzi ("Sevilla")

Dominavo prieš "Man Utd" saugus, taip pat nepamiršo ir solidžiai gintis.

Saugas - Thomasas Mulleris ("Bayern")

Jis pirmasis Miuncheno komandos gretose pralaužė "Bešiktaš" gynybą. 8:1 laimėtoje serijoje pasaulio čempionas pasižymėjo 2 įvarčiais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Puolėjas - Lionelis Messi ("Barcelona")

Antrajame susitikime prieš "Chelsea" Messi pelnė greičiausią savo karjeros įvartį (2 min. 8 sekundės). Pirmą kartą Londone nubaudęs "Premier" lygos atstovus jis nesustojo ir atsakomajame mače "Camp Nou" arenoje.

Puolėjas - Wissamas Ben Yedderas ("Sevilla")

Mače Anglijoje progos pasireikšti sulaukęs žaidėjas ją išnaudojo su kaupu. Antrajame kėlinyje į aikštę išbėgęs snaiperis per 4 minutes pelnė 2 įvarčius ir nutiesė komandai kelią į kitą etapą.

Puolėjas - Gonzalo Higuainas ("Juventus")

Patyręs argentinietis driokstelėjo jau susitikimo Turine pradžioje, kai įmušė du greitus įvarčius. "Juventus" turėjo kapanotis mače "Wembley" stadione ir Higuainas vėl tarė savo žodį, pelnęs vieną iš dviejų italų įvarčių.