PSG išvykoje pažemino „Barcą“, „Liverpool“ užtikrintai įveikė „RB Leipzig“ © „Reuters“ nuotr.

Antradienį startavo ilgai lauktas UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas.

Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa surengė tikrą šou „Camp Nou“ stadione, kur net 4:1 įveikė šeimininkus „Barcelona“ futbolininkus.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo katalonams, kurie pirmavo po 27-ąją minutę Lionelio Messi realizuoto 11 metrų baudinio.

Vis tik į tai PSG atsakė net keturiais įvarčiais, o rezultatą 32-ąją minutę išlygino Kylianas Mbappe.

Tas pats prancūzas 65-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą, o dar po penkių minučių „Barcai“ dar vieną smūgį sudavė ir Moise Keanas.

PSG sustoti neketino ir 85-ąją minutę K. Mbappe užbaigė savo „hat-tricką“ bei varžovams prieš atsakomąsias rungtynes paliko tik itin teorines galimybes žengti toliau.

Užtikrintą pergalę iš Vengrijos parsivežė ir „Liverpool“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 įveikė formalius mačo šeimininkus „RB Leipzig“ futbolininkus.

Abu įvarčiai krito po grubių „RB Leipzig“ gynėjų klaidų: 53-ąją minutę svečius į priekį išvedė Mohamedas Salah, o 58-ąją „Liverpool“ pergalę įtvirtino Sadio Mane.

Straipsnio įvertinimas: 6 3
  • TomasHalaMadrid
    .. (IP: f7447e6ff)

o jau de jongas tai is vis patylesiu..

Ten ne nėrimas buvo. Su kelenu liete de jongo kulna! Cia pendelis ir nereikia nieko prisigalvoti. Bet Paryziuje barcai bus dar ziauriau jeigu los di maria ir neymaras,jau dabar maudo

• 35
  • :D (IP: 4eb7f5c00)
    Fermeris (IP: 30e69ba0d)

Kažkokie anglų nevykėliai gaunantys nuo fulhamu brightonu wba newcastlu ir kitu mažų klubų pastato į vietą losdami net ne pagrindinė sudetikmi Fermeriu-Bavarijos lygos 2vt klubą 😂 na jo fermerių lygoje nieko naujo... Dar 20 metu bavarija ja laimines retkarčiais patekdami į CL finalus, o kiti fermerių lygos klubai bus pajuokos objektai..... Viva Fermer-Bavaria league!!!

Nuo kada Bundeslyga yra fermeriu lyga? 😀DDDDDDDDDDDDDDDD dzibil gonna dzibil 😀DDDDDDDDDDDDDDD

• 33
  • Baisu (IP: 956e1056f)

Nu žinokit barcos fanas, bet apgailėtinas žaidimas. Messi nešt kudašiu kol dar liko keli metai, nes jau čia nebe ta barca. O dar su tuo ryzu treneriu vapšė kosmosas.

• 26
  • 1983 (IP: a7159235d)

Su pergale Liverpulio fanus. Tikėkimės ji pridės pasitikėjimo.

• 17
  • Fermeris (IP: 30e69ba0d)

Tai Messi dar gereuses ar nebe? Aj iniestos Xavi neber... Suarez išmetė... Na jo kreivė smenga tendencingai gereusio....

• 12
  • Tomas (IP: 0e1c63e15)
    V

Per kokį aborigenų kanalą vogtą streamą žiūrėjai, kad nematei, kaip kelienu užkabino de Jongo koją kylančią? 😀

Per go3 žiūriu ^^

• 0
  • V
    Visi zverys (IP: d710c8f9e)

Kaip pries Barca zaidzi;DD tas zveris dings vel pries bayerna

Šį sezoną manau finalas pasibaigtų kitaip... gerai, kad iki jo dar yra laiko atgaut formą Bayernui

• 1
  • V
    Gerard

Absoliučiai viską teisingai surašei, Fabinio, Hendersonas, Keita, Jota, tai saugai kurie negali šiuo metu keisti saugų ir lieka Čemberlenas. Bet tai nekeičia ir fakto, kad jis netempia reikiamo lygio ir yra rimtų problemų su jo žaidimu 😃

Ei, Styvi, pradžiugino tave vakar, kad ir priešininkai kartais paslysta? 😃

• 1
  • V
    Tomas (IP: 0e1c63e15)

Vat būtent, kad iš niekur sukurtas baudinys 😀 De Jongas kai griuvo Kurzawa jo net neprilietė tuo momentu, pačiam De Jongui kojos susipynė ar bbž kas ten jam buvo, bet kontakto nebuvo. Čia barsukam padovanojo pendelį tiesiog

• 2
  • V

Užtikrintai įveikė tik dėl rezultato, bet ne žaidimo. Jei ne du paslydimai (kaip ironiška) pulis būtų išvažiavęs namo su 0-0

• 0
  • AiRiS

nu ka gerbiamieji futbolo gerbejai.Kol Nierka yra nustumtas komentuoti vokieciu ir negales slovinti barcos su messi, belieka palinketi vysniauskui siandien islikti objektyviu

• -2
  • :) (IP: 16a6914c5)

Ar viskas su Koemanu ok? Suprantama, kad umtiti lygu stulpui, bet leist Pique po 3 mėnesiu traumos iškarto į starta kur čiurnas laužys Icardi bei Mbappe tai daugiau nei drąsu.