ČL: „Inter“ palaužė „Atletico“ pasipriešinimą © AFP nuotr.

Antradienį UEFA Čempionų lygoje tęsėsi aštuntfinalio etapo kovos.

Įdomiame mače „San Siro“ stadione susikovė Milano „Inter“ ir Madrido „Atletico“ klubai. Po atkaklių rungtynių paaiškėjo, kad minimalią persvarą į Ispaniją vešis šeimininkų komanda, kuri rezultatu 1:0 palaužė Diego Simeone kariauną.

Rungtynių pradžioje sublizgėti bandė „Atletico“ krašto puolėjas S. Lino, bet jo smūgis skriejo šalia vartų.

31 ir 36 min. aktyviai bandė žaisti „Inter“ puolėjas L. Martinezas, bet argentinietis liko tuščiomis rankomis.

Kėlinio pabaigoje toliau patikimai rungtyniavo „Atletico“ vartininkas J. Oblakas ir rezultatas nepasikeitė.

Antrasis kėlinys prasidėjo netiksliu M. Arnautovičiaus smūgiu, po 20 minučių austras iššvaistė ir dar vieną galimybę.

79–ąją min. krito vienintelis mačo įvartis – L. Martinezo smūgį atrėmė J. Oblakas, tačiau prišokęs M. Arnautovičius nepaliko šansų ispanams apsiginti – 1:0.

Kėlinio pabaigoje „Atletico“ dar turėjo galimybę pasiekti bent lygiąsias, bet A. Morata nepataikė į vartus.