Čempionų lygos aštuntfinalis prasidėjo dvejomis lygiosiomis (VIDEO, FOTO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos aštuntfinalio dvikovos.

Bene laukiamiausia dvikova įvyko Prancūzijos sostinėje, kur tarpusavyje susigrūmė Paryžiaus "Saint-Germain" ir Londono "Chelsea" klubai. Laurento Blanco auklėtiniai dominavo, tačiau namuose sugebėjo išplėšti tik lygiąsias.

Rungtynės prasidėjo be didesnio komandų žvalgymo ir vyko greitas žaidimas. 10-ąją minutę prie Thibauto Courtoiso vartų kilo pirmas rimtas pavojus, kai po Edinsono Cavani perdavimo galva smūgį į vartus atliko Blaise'as Matuidi, tačiau belgų vartininkas į prancūzo smūgį reagavo.

Vos po minutės prie "Chelsea" vartų buvo sukurta ir vėl analogiška situacija - B.Matuidi atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o Zlatanas Ibrahimovičius iššoko aukščiau už visus kitus ir atliko smūgį vartų stačiakampio link, bet ir vėl puikią reakciją pademonstravo T.Courtoisas.

"Mėlyniesiems" ir toliau nesisekė primesti savo žaidimo, o PSG turėjo iniciatyvą. Vis dėlto 36-ąją minutę "Chelsea" surengė puikią ataką, kurios pagrindiniai veikėjai - gynėjų trio. Johnas Terry atliko smūgį PSG baudos aikštelės link, o Gary Cahillas nuostabiu vienu lietimu nukreipė kamuolį Branislavo Ivanovičiaus galvos link ir serbas išvedė Anglijos čempionato lyderius į priekį.

Antrajame kėlinyje Paryžiaus ekipos žaidimo braižas nesikeitė ir PSG toliau bandė išlyginti rezultatą. 54-ąją minutę į "Chelsea" vartus krito pirmasis įvartis, kai po puikaus B.Matuidi perdavimo pasižymėjo E.Cavani.

Vos po šešių minučių Prancūzijos čempionai jau galėjo pirmauti, kuomet puikų reidą pademonstravęs Z.Ibrahimovičius smūgiavo tiesiai į vartininką, o kamuoliui atšokus tiesiai prie Ezequielio Lavezzi kojų nuo įvarčio išgelbėjo laiku ir vietoje atsidūręs Cezaris Azpilicueta.

Rungtynių pabaigoje puikią progą padėti galutinį tašką šiose rungtynėse turėjo tas pats E.Cavani, tačiau urugvajietis "išmaudęs" kelis svečių žaidėjas nepajėgė kamuolio iš aštraus kampo pasiųsti į vartų tinklą ir susitikimas baigėsi rezultatu 1-1.

Kitose rungtynėse Donecko "Shakhtar" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Miuncheno "Bayern" futbolininkais. Kovos netrūkusioje dvikovoje buvo užfiksuotos nulinės lygiosios.

Šiame susitikime netrūko kovos ir per 90 minučių buvo parodytos net aštuonios geltonos kortelės. "Shakhtar" nieko nenusileido bavarams ir turėjo puikią galimybę laimėti, kai iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Xabi Alonso. Vis dėlto šeimininkai žaidėjų persvara nepasinaudojo ir mačas baigėsi be įvarčių.

Atsakomosios rungtynės tarp šių dviejų porų bus žaidžiamos kovo 11-ąją dieną.

PSG 1 - 1 "Chelsea"

36' [0 - 1] B.Ivanovič

54' [1 - 1] E.Cavani

"Shakhtar" 0 - 0 "Bayern"

65' X.Alonso ("Bayern") pašalintas iš aikštės