Čempionų lygos aštuntfinalyje - įvarčių lietus ir "Man City" bei "Atletico" klubų pergalės (VIDEO, FOTO)

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygą kaitino puikiomis aštuntfinalio etapo dvikovomis. Į kovą galimybės iškovoti pajėgiausią Senojo žemyno trofėjų stojo dar keturios komandos - "Man City", "Monaco", Madrido "Atletico" ir Lėverkuzeno "Bayer".

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova "Etihad" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Manchester City" priėmė "Monaco" futbolininkus. Futbolo žiūrovai išvydo tikrą įvarčių lietų - abi komandos įmušė net aštuonis įvarčius, o charakterį pademonstravę "miestiečiai" džiaugėsi pergale rezultatu 5-3.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo itin sėkmingai - po puikaus Leroy'aus Sane perdavimo Raheemas Sterlingas tiksliu smūgiu išvedė ekipą į priekį. Vis dėlto ilgai pranašumu Pepo Guardiolos auklėtiniai nesidžiaugė - 32-ąją minutę Radamelis Falcao puikiu smūgiu galva išlygino rezultatą.

Agresyviai šeimininkus atakavę "Monaco" futbolininkai artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą net įgijo įvarčio pranašumą - po puikaus perdavimo svečius į priekį išvedė jaunasis Kylianas Mbappe.

Antrajame kėlinyje įvykiai aikštėje buvo dar karštesni - 50-ąją minutę Radamelis Falcao nerealizavo 11 metrų baudinio, o jau po aštuonių minučių Sergio Aguero lygino rezultatą.

61-ąją minutę Falcao ištaisė klaidą ir į "Man City" vartus pasiuntė vieną gražiausių įvarčių jo karjeroje. Vis dėlto šeimininkai nepalūžo ir po šio įvarčių sugebėjo atsakyti net trimis tiksliais.

71-ąją minutę po kampinio puikiu smūgiu vėl rezultatą išlygino S. Aguero, o 77-ąją susitikimo minutę Johnas Stonesas persvėrė rezultatą jo komandos naudai. Pergalę 82-ąją minutę užtvirtino L. Sane, kuris atsakomosioms rungtynėms išsaugojo dviejų įvarčių pranašumą.

Kitose rungtynėse, kuriose ginklus tarpusavyje surėmė Lėverkuzeno "Bayer" prieš Madrido "Atletico", taip pat netrūko įvarčių. Čempionų lygos finalininkai rezultatu 4-2 nugalėjo Vokietijoje žaidusius "Bayer" futbolininkus.

17-ąją minutę nuostabų įvartį pasiekė Saulis Niguezas, o pranašumą po aštuonių minučių padidino Antoine'as Griezmannas. Antrojo kėlinio pradžioje Karimas Bellarabi sugrąžino intrigą šioje akistatoje, tačiau 59-ąją minutę "Rojiblancos" vėl įgijo dviejų įvarčių pranašumą - nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Kevinas Gameiro.

68-ąją minutę Stefano Savičiaus įvartis į savus vartus suteikė "Bayer" ekipai viltį pakovoti dėl lygiųjų, tačiau 86-ąją susitikimo minutę savo žodį tarė Fernando Torresas ir dvikova baigėsi svečių pergale rezultatu 4-2.

Atsakomosios dvikovos Ispanijoje ir Prancūzijoje įvyks kovo 15-ąją dieną.

"Man City" 5 - 3 "Monaco"
26' [1 - 0] R. Sterling
32' [1 - 1] Falcao
40' [1 - 2] K. Mbappe
58' [2 - 2] S. Aguero
61' [2 - 3] Falcao
71' [3 - 3] S. Aguero
77' [4 - 3] J. Stones
82' [5 - 3] L. Sane
50' Falcao ("Monaco") nerealizavo 11 m. baudinio

"Bayer" 2 - 4 "Atletico"
17' [0 - 1] S. Niguez
25' [0 - 2] A. Griezmann
48' [1 - 2] K. Bellarabi
59' [1 - 3] K. Gameiro (11 m. baudinys)
68' [2 - 3] S. Savič
86' [2 - 4] F. Torres

Lėverkuzeno "Bayer" 2 - 4 Madrido "Atletico"

90' F.Luisas ("Atletico") geltona kortelė

89' Gabi ("Atletico") geltona kortelė

88' F.Torresas geltona kortelė

86' F.Torresas ("Atletico") muša įvartį

74' C.Aranguizas ("Bayer") geltona kortelė

68' S.Savičius ("Atletico") muša į savus vartus - 2:3

63' Wendellis ("Bayer") baudžiamas geltona kortele

57' K.Gameiro ("Atletico") tiksliai smūgiuoja nuo 11 m atžymos

49' K.Bellarabi ("Bayer") švelnina rezultatą - 1:2

45' pirmasis kėlinys baigiasi ispanams būnant priekyje 2:0

26' A.Griezmannas ("Atletico") padvigubina rezultatą!

17' Saulis ("Atletico") puikiu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį

16' B.Henrichsas ("Bayer") gavo geltoną kortelę

***

82' L.Sane pelno dar vieną "Man City" įvartį - 5:3

81' Fabinho ("Monaco") geltona kortelė

77' J.Stonesas ("Man City") persveria rezultatą - 4:3

76' B.Silva ("Monaco") geltona kortelė

73' P.Zabaleta ("Man City") geltona kortelė

71' S.Aguero ("Man City") lygina rezultatą - 3:3

67' R.Falcao ("Monaco") baudžiamas geltona kortele

61' R.Falcao ("Monaco") dar kartą nuginkluoja šeimininkų vartininką - 2:3

59' S.Aguero ("Man City") lygina rezultatą - 2:2

55' T.Bakayoko ("Monaco") geltona kortelė

50' Falcao ("Monaco") nerealizavo 11 metrų baudinio

49' N.Otamendi ("Man City") geltona kortelė

45' po pirmojo kėlinio 2:1 pirmauja "Monaco"

40' K.M.Lottinas persveria rezultatą svečių naudai - 1:2!

40' Fernandinho ("Man City") geltona kortelė

35' R.Sterlingas ("Man City") geltona kortelė

35' S.Aguero ("Man City") geltona kortelė

32' Falcao lygina rezultatą - 1:1

26' R.Sterlingas ("Man City") atidaro "miestiečių" sąskaitą! 1:0

25' D.Sidibe ("Monaco") gauna geltoną kortelę

9' K.Glikas ("Monaco") užsidirbo geltoną kortelę ir turės praleisti kitas rungtynes prieš "miestiečius"