Čempionų lygos atranka: Giedriaus Arlauskio ir Luko Spalvio klubai pateko į lemiamą etapą
Trečiadienį buvo sužaistos atsakomosios Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo rungtynės. Į kitą etapą žengė Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ klubas ir Luko Spalvio „Aalborg“.

Rumunijos čempionų klubas Bukarešto „Steau“ rungtynėse namuose 2:1 pranoko kazachų „Aktobe“ ir bendru rezultatu 4:3 žengė tolyn. Iki grupių etapo „Steaua“ liko vienas žingsnis. Netgi ir nesėkmės atveju Bukarešto klubas žaistų Europos lygos grupėse.

Įvarčius nugalėtojams mušė Alexandru Chipciu ir Nicolae Claudiu Stanciu, o rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino Timuras Kapadze.

Nugalėtojų komandos vartuose patikimai stovėjo lietuvis Giedrius Arlauskis, kuris puikiai sužaidė pirmojo kėlinio pabaigoje.

Kitose rungtynėse Danijos klubas „Aalborg“, kuriame žaidžia ir lietuvis Lukas Spalvis, sugebėjo atkeršyti Zagrebo „Dinamo“. Kroatai laimėjo pirmąjį susitikimą Danijoje 1:0, tačiau šie Zagrebe sugebėjo iškovoti pergalę 2:0.

Lukas Spalvis žaidė startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas 62-ąją minutę, kai patyrė traumą. Vietoje jo pasirodė Nicklas Helenius.

Įvarčius Danijos ekipai 36-ąją ir 85-ąją minutę įmušė Andersas K. Jacobsenas.

Sankt Peterburgo „Zenit“ – „Limassol“ 3:0 (pirmas rezultatas 0:1)
Nikosijos APOEL – HJK 2:0 (pirmas rezultatas 2:2)
„Malmo“ – Prahos „Sparta“ 2:0 (pirmas rezultatas 2:4)
„Sheriff“ – Bratislavos „Slovan“ 0:0 (pirmas rezultatas 1:2)
„Besiktas“ – „Feyenoord“ 3:1 (pirmas rezultatas 2:1)
„Copenhagen“ – „Dnipro“ 2:0 (pirmas rezultatas 0:0)
​„Salzburg“ – „Karabakh“ 2:0 (pirmas rezultatas 1:2)
„Celtic“ – Varšuvos „Legia“ 0:2 (pirmas rezultatas 1:4)
Belgrado „Partizan“ – „Ludogorets“ 2:2 (pirmas rezultatas 0:0)