Čempionų lygos atrankoje - užtikrinta "Arsenal" pergalė © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą Europos stadionuose vyko penkerios UEFA Čempionų lygos ketvirtojo, paskutiniojo, kvalifikacinio etapo pirmosios rungtynės.

Gana užtikrintą pergalę pirmajame tarpusavio mače iškovojo Londono "Arsenal". Nors šįsyk rezultatas nėra 6-1, tačiau vis vien palankus 'kanonieriams' - 2-0.

Svečiai jau 12-ąją minutę pelnė įvartį, tačiau mačo arbitras jo neužskaitė dėl nuošalės. "Arsenal" bene visą kėlinį žaidimo gijas laikė savo rankose ir, to pasekoje, pirmieji pelnė įvartį - 42-ąją minutę po Cesco Fabregaso perdavimo pasižymėjo gynėjas Williamas Gallas.

Antrajame kėlinyje ir toliau persvarą turėjo "Arsenal". 72-ąją minutę rezultatas jau tapo ir 2-0 - Gaelis Clichy perdavinėjo kamuolį iš krašto į baudos aikštelę, tačiau "Celtic" gynėjas Gary Caldwellas nukreipė jį į savos komandos vartus.

Per likusį laiką rezultatas nepakito ir svečiai šventė pergalę, kuri, greičiausiai, jiems atvėrė kelią į šio sezono pagrindinį Čempionų lygos turnyrą.

Taip pat įdomioje dvikovoje Lisabonoje, tarp vietos "Sporting" bei "Fiorentina" klubų nugalėtojas nebuvo nustatytas. Mačas baigėsiai taikiai 2-2.

Glazgo "Celtic" 0 - 2 Londono "Arsenal"
43' [0 - 1] William Gallas
71' [0 - 2] Gary Caldwell (į savus vartus)

Lisabonos "Sporting" 2 - 2 "Fiorentina"
6' [0 - 1] Juan Manuel Vargas
58' [1 - 1] Simon Vukcevic
66' [2 - 1] Miguel Veloso
79' [2 - 2] Alberto Gilardino

"Kobenhagen" 1 - 0 Nikosijos "APOEL"
54' [1 - 0] Zdenek Pospech

90' iš aikštės išvytas Altin Haxhi ("APOEL")

"Sheriff" 0 - 2 Pirėjo "Olympiakos"
46' [0 - 1] Dudu
81' [0 - 2] Konstantinos Mitroglou

"Timisoara" 0 - 2 "Stuttgart"
28' [0 - 1] Timo Gebhart
30' [0 - 2] Aleksandr Hleb

Likusieji penkeri ketvirtojo etapo mačai bus žaidžiami rytoj, trečiadienį. Tuo tarpu atsakomąsias rungtynes komandos žais po savaitės.