ČL: fantastiškas C. Ronaldo įvartis išgelbėjo „Man Utd“ nuo pralaimėjimo Bergame © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ antradienį vos išvengė pralaimėjimo UEFA Čempionų lygos grupių etapo ketvirtojo turo rungtynėse Bergame.

„Raudonieji velniai“ paskutinę akimirką išsigelbėjo ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Atalanta“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo po 12-ąją minutę Josipo Iličičiaus pelnyto įvarčio.

„Atalanta“ pirmajame kėlinyje galėjo įgyti ir didesnį pranašumą, tačiau Italijos klubui viskas baigėsi gerokai liūdniau. Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką „Man Utd“ surengė nuostabią ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Cristiano Ronaldo išlygino rezultatą.

Antrąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo Italijos klubas – 56-ąją minutę šeimininkus į priekį dar kartą išvedė Duvanas Zapata.

„Atalanta“ pirmavo iki pat mačo pabaigos, tačiau vėl per teisėjo pridėtą laiką tiesiog fantastišką įvartį pelnęs C. Ronaldo išplėšė „raudoniesiems velniams“ labai svarbų tašką.

„Bayern“ 5:2 „Benfica“

„Dynamo“ 0:1 „Barcelona“

„Juventus“ 4:2 „Zenit“

„Sevilla“ 1:2 „Lille“

„Villarreal“ 2:0 „Young Boys“