Buvusią savo komandą pražudęs K. Comanas padovanojo „Bayern“ ekipai šeštąjį Čempionų lygos trofėjų © AFP nuotr.

Sekmadienį finišavo 2019-2020 metų UEFA Čempionų lygos sezonas.

Dramatiškame ir įnirtingame finale Miuncheno „Bayern“ minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą bei šeštąjį kartą klubo istorijoje triumfavo šiame turnyre.

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo atakuojantį futbolą, tačiau pasižymėti pirmoje mačo dalyje nepavyko nė vienai ekipai.

Arčiausiai įvarčio pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje buvo PSG žvaigždė Kylianas Mbappe, tačiau jo smūgis skriejo tiesiai į Manuelį Neuerį.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ perėmė iniciatyvą ir tai galų gale davė vaisių.

Lemiama finale tapo 59-oji minutė, kuomet puikaus perdavimo iš Joshua Kimmicho sulaukęs sulaukęs Kingsley Comanas smūgiu galva išvedė „Bayern“ į priekį.

Įdomu tai, kad K. Comanas savo profesionalo kelią pradėjo būtent PSG akademijoje.

Tas pats prancūzas dar po kelių minučių galėjo padvigubinti Vokietijos čempionų pranašumą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos PSG didino spaudimą varžovams, o realiausią progą išlyginti rezultatą jau per teisėjo pridėtą laiką turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Maximas Choupo-Motingas, tačiau tiesiai prieš vartus atsidūręs kamerūnietis nesugebėjo pataikyti į kamuolį.

Per likusį laiką „Bayern“ varžovams nebeleido sukurti didesnių gaisrų prie savo vartų ir šeštąjį kartą klubo istorijoje iškovojo Čempionų lygos trofėjų.

„Bayern“ šį sezoną iškovojo vadinamąjį „treble“: triumfavo „Bundesliga“ pirmenybėse, UEFA Čempionų lygoje bei į viršų kėlė Vokietijos taurę.

Miuncheno klubas taip pat tapo pirmuoju Čempionų lygos istorijoje, kuris laimėjo absoliučiai visas sezono rungtynes.