Čempionų lygos ketvirtfinalio starte - "Juventus" pergalė bei Madrido ekipų lygiosios (VIDEO)

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos ketvirtfinalio rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova "Vicente Calderon" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė dvi Madrido ekipos - "Atletico" ir "Real". Rungtynėse netrūko kovos ir pavojingų epizodų, tačiau pirmasis Madrido derbis baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "baltųjų" spaudimu. Carlo Ancelotti auklėtiniai nieko nelaukdami pradėjo kontroliuoti kamuolį ir jau 4-ąją minutę "Real" turėjo itin realią progą įsiveržti į priekį, tačiau į Garetho Bale'o smūgį reagavo visas 90 minučių žibėjęs Janas Oblakas.

Kitos 45 minutės jau buvo apylygės. Antrojo kėlinio pradžioje savo pranašumą ir toliau demonstravo dabartiniai Čempionų lygos nugalėtojai, tačiau rungtynių pabaigoje šturmą prie Ikero Casillaso ginamų vartų surengė šeimininkai.

Vis dėlto, nei vienai komandai pelnyto įvarčio nepavyko ir susitikimas baigėsi rezultatu 0-0. Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų "Santiago Bernabeu" stadione įvyks balandžio 22-ąją dieną.

Kitose rungtynėse pergalę ir žingsnį pusfinalio link padėjo Turino "Juventus" klubas, namų stadione minimaliu skirtumu parklupdęs "Monaco" vienuolikę.

Progų šiame susitikime turėjo abi ekipos, bet pergalingą įvartį pavyko pelnyti "Senajai Senjorai". 57-ąją minutę prie Monako vienuolikės vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o jį sėkmingai realizavo ir "Juvei" pergalę išplėšė Arturas Vidalis.

"Juventus" 1 - 0 "Monaco"

57' [1 - 0] A.Vidal (11m. baudinys)

"Atletico" 0 - 0 "Real Madrid"