Čempionų lygos ketvirtfinalyje - įspūdingas Messi šou © Eurofootball.lt
Čempionų lygos turnyre paaiškėjo pirmieji du pusfinalio etapo dalyviai, kuriais tapo Milano "Inter" ir "Barcelona" klubai.

Bilietą į pusfinalį iškovojo nugalėtojos titulą ginanti "Barcelona", namuose 4-1 įveikusi Londono "Arsenal" klubą. Šeimininkai kiek geriau pradėjo mačą, vis dėlto pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai 18 minutę greitos kontraatakos metu Nicklasas Bendtneris kovojo iki galo bei sugebėjo pasiųsti kamuolį į "Barcelona" vartus.

Tačiau šeimininkai ilgai netrukus rezultatą išlygino, o įvarčio autoriumi tapo Lionelis Messi, pasižymėjęs smūgiu į viršutinį vartą kampą. Šeimininkai ir toliau kontroliavo žaidimą bei 37 minutę jau buvo priekyje, kai Pedro perdavimu pasinaudojo vis tas pats L.Messi.

Argentinietis ir toliau tęsė savo šou bei 42 minutę jau pasižymėjo trečiuoju savo įvarčiu. Antrajame kėlinyje svečiai turėjo šansų įmušti, tačiau visi jie įvarčiais nepavirto. Tuo tarpu "Barcelona" lyderis L.Messi ir toliau buvo nesustabdomas - puolėjas 88 minutę pelnė ketvirtąjį savo ir komandos įvartį.

Po pergalės namuose 1-0 "Inter" klubui Maskvoje užteko ir lygiųjų. Vis dėlto būtent jie sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 6 minutę pelnė įvartį, kai smūgiu maždaug iš 30 metrų pasižymėjo Wesley Sneijderis.

Šeimininkai pavojingą ataką surengė 23 minutę, tačiau puolėjas Necidas smūgiavo tik šalia Julio Cesaro ginamų vartų. Kiek vėliau Alanas Dzagoevas galėjo išlyginti rezultatą, bet CSKA saugas iš gana patogios situacijos net nesugebėjo atlikti smūgio.

Tuoj pat atsaką surengė ir svečiai, bet nuo Diego Milito smūgio savus vartus apgynė šeimininkų vartininkas Igoris Akinfeevas.

CSKA reikėjo žūtbūt pelnyti bent jau tris įvarčius, bet vos prasidėjus antrajam kėliniui ši užduotis tapo dar sunkesnė, mat už pražangą prieš Samuelį Eto'o antrąją geltoną, kuri automatiškai virto į raudoną, prieš save išvydo CSKA gynėjas Chidi Odia.

Šeimininkai dar kelis sykius pavojingai atakavo "Inter" vartus, bet įvarčio pelnyti nepavyko. CSKA vartininkas I.Akinfeevas taip pat turėjo darbo, kai apsaugojo savo vartus nuo pavojingų D.Milito ir Stankovičiaus smūgių. Nepaisant bandymų, rezultatas nepakito ir "Inter" iškovojo bilietą į turnyro pusfinalį.

Maskvos CSKA 0 - 1 Milano "Inter"
(Pirmasis mačas 0-1, bendras rezultatas 0-2)
6' [0 - 1] Wesley Sneijder

49' iš aikštės pašalintas Chidi Odia (CSKA)
Deividas Šemberas (CSKA) rungtyniavo visas rungtynes

"Barcelona" 4 - 1 Londono "Arsenal"
(Pirmasis mačas 2-2, bendras rezultatas 6-3)
18' [0 - 1] Nicklas Bendtner
21' [1 - 1] Lionel Messi
37' [2 - 1] Lionel Messi
42' [3 - 1] Lionel Messi
88' [4 - 1] Lionel Messi