ČL: septynių įvarčių fiestoje „Man City“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link © JumpStory nuotr.

Antradienį startavo UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapas.

Pirmosiose rungtynėse „Manchester City“ namuose įspūdingoje dvikovoje rezultatu 4:3 palaužė Madrido „Real“ ekipą.

Rungtynes „City“ pradėjo tiesiog fantastiškai ir jau 2-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo Kevinas De Bruyne. Jau 11-ąją minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0 po Gabrielio Jesuso tikslaus smūgio.

„Miestiečiai“ ir toliau dominavo aikštėje, tačiau 33-ąją minutę savąjį žodį tarė pastaruoju metu nesustabdomas Karimas Benzema, kuris sušvelnino „Real“ atsilikimą.

Antrąjį kėlinį „Man City“ vėl pradėjo galingai ir 53-ąją minutę savo komandai dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Philas Fodenas.

Vis tik vos po poros minučių Vinicius Junioras surengė įspūdingą reidą ir dar kartą sumažino svečių atsilikimą.

„City“ ir toliau spaudė savo varžovus ir tai davė vaisių: 74-ąją minutę ketvirtąjį komandos įvartį pelnė Bernardo Silva.

„Real“ nepalūžo ir 81-ąją minutę gavo progą mušti 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo K. Benzema.

„Miestiečiai“ dar bandė padidint savąjį pranašumą, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią šeimininkų pergalę.