ČL: septynių įvarčių fiestoje „Man City“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link © „Reuters“ nuotr.

Antradienį startavo UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapas.

Pirmosiose rungtynėse „Manchester City“ namuose įspūdingoje dvikovoje rezultatu 4:3 palaužė Madrido „Real“ ekipą.

Rungtynes „City“ pradėjo tiesiog fantastiškai ir jau 2-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo Kevinas De Bruyne. Jau 11-ąją minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0 po Gabrielio Jesuso tikslaus smūgio.

„Miestiečiai“ ir toliau dominavo aikštėje, tačiau 33-ąją minutę savąjį žodį tarė pastaruoju metu nesustabdomas Karimas Benzema, kuris sušvelnino „Real“ atsilikimą.

Antrąjį kėlinį „Man City“ vėl pradėjo galingai ir 53-ąją minutę savo komandai dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Philas Fodenas.

Vis tik vos po poros minučių Vinicius Junioras surengė įspūdingą reidą ir dar kartą sumažino svečių atsilikimą.

„City“ ir toliau spaudė savo varžovus ir tai davė vaisių: 74-ąją minutę ketvirtąjį komandos įvartį pelnė Bernardo Silva.

„Real“ nepalūžo ir 81-ąją minutę gavo progą mušti 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo K. Benzema.

„Miestiečiai“ dar bandė padidint savąjį pranašumą, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią šeimininkų pergalę.

Straipsnio įvertinimas: 2 3
  • Mauzeris
    gud

Nu ką, jeigu Casemiro bus namie ir Alaba sveikas, o ne apsimes, kad sveikas, tai Madride vaizdas gali skirtis kaip diena ir naktis nuo šiandien. Realo vidurys - praktiškai neegzitavo, City vaikščiojo kiaurai jį.

Tai pas City sugris Walker ir Cancelo ,irgi bus visai kitas vaizdas ,nebebus taip lengva prabegti Vinicius 😉

• -1
  • Citis

Kaip būtų faina, kad City laimėtų čempionų lygą.

• -1
  • Jonukas

Manau čia baudiniai po antru varžybų

• 0
  • Nepasakyčiau
    Songohanas

Su tokiu futbolu ir tokiom vaikiškom klaidom kokias darė Realas vakar, tai sakyčiau čia Realas laimėjo, o ne City. Jeigu Realas pasidarys išvadas ir sužais antrą matchą visiškai kitaip, tai City gaus smarkiai. O šiaip atmetus į tai koks buvo Realas, tai rungtynės buvo fantastiškos, senai tokias mačiau. Laukiu antro lego, va ten tai turėtų būt ne mažiau karšta nei vakar. Benzema nusipelno Ballon d'Or šiemet be jokių klausimų. Visa galva aukščiau už visus žaidžia

kad Casemiro vienas, kažką pakeis, ginyba realo kiaura galėjo būt vakar 6-7 įvarčiai jei net nedaugiau, kad vdurys stipresnis bus gal būt, bet labai vaizdas tikrai nesikeis city vis tiek, bandys kontroliuot rungtynes, nesitikiu iš realo žaidimo 1 numeriu, plius City senbuviams bus mirk gyvenk rungtynės, kai eile mettų nepavyksta Cl paiimt, galiu ir klyst, bet kiek etų stebiu realą Cl jie niekada pries tokias komandas kaip CITy, barca ar bayern nežaidžia 1 numeriu, nesakau, kad neišeis 100 proc, bet kažkaip nematau jų pergalės.

• -1
  • Sasha

Grįš kitą savaitę krašto gynėjai į City ir viso gero... Jei Fernandinho turi žaisti RB, tai tikrai liūdna situacija 😀