Čempionų lygos pusfinalis: "Barca" rungtynių pabaigoje sutriuškino "Bayern" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistos pirmosios dar vieno UEFA Čempionų lygos pusfinalio tarp "Barcelona" bei Miuncheno "Bayern" rungtynės.

Po pirmojo kėlinio mačo rezultatas buvo 0-0, tačiau abi ekipos turėjo ne vieną šimtaprocentę progą pasižymėti. Nuo pat pirmųjų minučių komandos palaikė aukštą tempą, tačiau bavarus ilgą laiką nuo įvarčių gelbėjo puikus Manuelio Neuerio žaidimas.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir "Camp Nou" stadione toliau vyko atkakli kova.

Pirmasis įvartis krito tik 77-ąją minutę, kai smūgiu į artimąjį vartų kampą iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Lionelis Messi. Antrąjį tikslų smūgį argentinietis atliko vos po trijų minučių. Tuomet Neueris buvo tobulai "permestas" dešine koja.

Tuomet "Bayern" futbolininkai ėmė drąsiau veržtis į priekį, bet turėjo už tai sumokėti. Kontratakoje pačiomis paskutinėmis minutėmis kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Neymaras, o galutinis rezultatas tapo 3-0.

Taigi, bavarų strategui sugrįžimas į savo buvusio klubo tvirtovę nesusiklostė, o vienas finalo dalyvių - beveik aiškus.

"Barcelona" 3 - 0 "Bayern"
[1-0] 77' Lionel Messi
[2-0] 80' Lionel Messi
[3-0] 90' Neymar

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7685389" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>