Čempionų lygos pusfinalyje - "Inter" pranoko "Barcelona" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį prasidėjo Čempionų lygos pusfinalio etapas, kurio pirmosiose tarpusavio rungtynėse pergalę namuose iškovojo Milano "Inter" klubas.

Milano "Inter" 3 - 1 "Barcelona"
19' [0 - 1] Pedro Rodriguez
30' [1 - 1] Wesley Sneijder
48' [2 - 1] Maicon
61' [3 - 1] Diego Milito

Itin intrigavusioje dvikovoje pirmieji šansą pasižymėti turėjo šeimininkai, kai Diego Milito bandė pakartoti komandos draugo smūgį, tačiau puolėjas smūgiavo kiek netiksliai.

Tačiau netrukus buvo pelnytas ir pirmasis mačo įvartis - Maxwellas labai lengvai prasiveržė kairiuoju kraštu, perdavė kamuolį kiek labiau į centrą, Pedro Rodriguezas jį tiksliu smūgiu ir nukreipė į "Inter" vartus.

Čia pat šansą išlyginti rezultatą turėjo tas pats D.Milito, bet puolėjo smūgis ir vėl praskriejo šalia "Barcelona" ekipos vartų. Vis dėlto šeimininkai dar iki didžiosios pertraukos rezultatą sugebėjo išlyginti - D.Milito puikiai suvaldė kamuolį, perdavė jį kiek dešiniau stovėjusiam Wesley Sneijderiui, kuris ir nuginklavo Victorą Valdesą.

Savo žiūrovus "Inter" dar sykį nudžiugino 48 mačo minutę, kai vis tas pats D.Milito perdavė kamuolį gynėjui Maiconui, o šis pelnė antrąjį šeimininkų įvartį.

Pavojingomis atakomis bandė atsakyti ir "Barcelona", bet nei Lionelio Messi, nei Sergio Busquetso smūgiai įvarčiais taip ir nevirto. Užtat "Inter" ir toliau buvo 'ant bangos', mat 61 minutę rezultatas jų naudai jau tapo 3-1.

W.Sneijderis galva perdavė kamuolį D.Milito, kuris irgi smūgiuodamas galva iš arti pelnė pirmąjį savo įvartį rungtynėse.

Nors "Barcelona" bandė kurti pavojingus momentus ir bent jau sušvelninti rezultatą, tačiau šįsyk Jose Mourinho auklėtiniai buvo stipresni. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Inter" pergalę rezultatu 3-1.

Atsakomasis komandų mačas po savaitės vyks jau Barselonos "Camp Nou" stadione.