R. Varane'o dovanėlėmis pasinaudojusi „Man City“ eliminavo „Real“, „Lyon“ pateikė sensaciją Turine © AP nuotr.

Penktadienio vakarą po ilgos pertraukos sugrįžo UEFA Čempionų lyga, kur buvo sužaisti du atsakomieji aštuntfinalio mačai.

„Manchester City“ namuose identišku rezultatu kaip ir pirmosiose rungtynėse 2:1 įveikė Madrido „Real“ ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

„Miestiečiai“ jau 9-ąją minutę pirmavo po o grubios Raphaelio Varane'o klaidos, kurią įvarčių pavertė Raheemas Sterlingas.

28-ąją minutę „Real“ viltis atgaivino puikiai galva sužaidęs ir rezultatą išlyginęs Karimas Benzema.

Po išlyginamojo įvarčio „karališkasis“ klubas tarsi ėmė kontroliuoti situaciją aikštėje, tačiau 68-ąją minutę dar kartą grubiai suklydo R. Varane'as, o šeimininkus į priekį vėl išvedė Gabrielis Jesusas.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė ir „Man City“ aštuntfinalio seriją laimėjo bendru rezultatu 4:2.

Kitose rungtynėse „Lyon“ išvykoje rezultatu 2:1 nusileido „Juventus“ futbolininkams ir nors bendras serijos rezultatas buvo lygus – 2:2, Prancūzijos klubas dėl išvykos įvarčio kiek netikėtai prasibrovė į kitą etapą.

12-ąją minutę į Turino ekipos vartus buvo skirtas abejotinas 11 metrų baudinys, kurį realizavęs Memphis Depay'us įstūmė „Juventus“ į nepavydėtiną situaciją.

43-ąją minutę abejotinas 11 metrų baudinys buvo skirtas jau į kitus vartus, o rezultatą išlygino sėkmingai smūgį realizavęs Cristiano Ronaldo.

Tas pats portugalas 60-ąją minutę fantastišku smūgiu išvedė Italijos čempionus į priekį, tačiau per likusį laiką „Juventus“ lemiamo įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Būtent „Man City“ ir „Lyon“ klubai tarpusavyje susitiks Čempionų lygos ketvirtfinalyje.