ČL: „Man Utd“ parsiveža tris taškus iš Paryžiaus © AFP nuotr.

Antradienį po mažiau nei dviejų mėnesių pertraukos į Europos stadionus sugrįžo UEFA Čempionų lygos kovos.

Centrinėse vakaro rungtynėse H grupėje praėjusio sezono finalininkai Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai namuose turėjo pripažinti „Manchester United“ ekipos pranašumą. „Raudonieji velniai“ rungtynes laimėjo rezultatu 2:1.

Rungtynes aktyviau pradėjo PSG futbolininkai, tačiau nuo pat mačo pradžios puikiai savo vartus gynė „Man Utd“ vartų sargas Davidas De Gea.

22-ąją minutę „raudonieji velniai“ gavo progą mušti 11 metrų baudinį. Keyloras Navasas atrėmė Bruno Fernandeso smūgį, tačiau per anksti nužengė nuo vartų linijos ir baudinys buvo kartojamas. Antru bandymu portugalas neklydo ir „Man Utd“ išsiveržė į priekį.

PSG rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, kai 55-ąją minutę po pakelto kampinio kamuolį į savo vartus nukreipė Anthony Martialis.

Po šio epizodo abi komandos kūrė pavojingas progas, tačiau sėkmingą žaidimą demonstravo tiek D. De Gea, tiek K. Navasas.

Mančesterio ekipa vis tik sugebėjo pralaužti varžovų gynybą – 87-ąją minutę Marcusas Rashfordas smūgiu iš maždaug 16 metrų išplėšė pergalę savo komandai.

„Chelsea“ 0:0 „Sevilla“

„Barcelona“ 5:1 „Ferencvaros“

„Lazio“ 3:1 „Borussia“

„RB Leipzig“ 2:0 „Basaksehir“

„Rennes“ 1:1 „Krasnodar“