Portugalai tik mačo pabaigoje pralaužė vengrų gynybą © „Reuters“ nuotr.

Antradienį Europos čempionato titulo gynybą sėkmingai pradėjo portugalai, kurie pirmosiose F grupės rungtynėse rezultatu 3:0 palaužė vengrus.

Europos čempionai nuo pat mačo pradžios kontroliavo žaidimą, tačiau įvarčių pirmajame kėlinyje žiūrovai neišvydo, o pačioje pirmosios rungtynių dalies pabaigoje tiesiog fantastiškos progos neišnaudojo Cristiano Ronaldo.

Antroje susitikimo dalyje vengrai ilgą laiką ir toliau sėkmingai gynėsi, o 80-ąją minutę Szabolcsas Schonas nukreipė kamuolį į portugalų vartus, tačiau įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Mačo pabaiga jau visiškai priklausė portugalams, o 84-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė Raphaelis Guerreiro.

87-ąją minutę į vengrų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Cristiano Ronaldo, kuris tapo rezultatyviausiu visų laikų Europos čempionatų futbolininku.

Tas pats C. Ronaldo 92-ąją minutę atsidūrė nuostabios atakos smaigalyje ir įtvirtino portugalų pergalę.