„Championship“ starte favoritai taškus rinko sunkiai © Eurofootball.lt
Savaitgalį startavo naujojo sezono Anglijos „Coca Cola Championship“ varžybos. Pirmenybių starte pavasarį iš „Premier“ lygos iškritusiems klubams taškus sekėsi rinkti itin sunkiai.

Pirmose rungtynėse susitiko „Birmingham City“ ir „Sheffield United“. Šeimininkai beveik visų rungtynių metu turėjo teritorinę persvarą, tačiau pavojingiau atakavo svečiai. Pirmajame kėlinyje „Birmingham City“ vartininkas Maikas Tayloras gelbėjo savo komandą po labai pavojingų Gary Speedo bei Billy Sharpo smūgių, o po pertraukos Jonas Steadas pataikė į virpstą.

Tačiau Birmingemo komandai pergalę atnešė po keitimo pasirodęs žaidėjas. 65 min. aikštėje pasirodęs Kevinas Phillipsas per teisėjo pridėtą laiką atliko lemtingą smūgį.

Į aukščiausiąjį divizioną rimtai pretenduojantis sugrįžti „Reading“ svečiuose sulaukė įnirtingo šiemet į „Championship“ sugrįžusio legendinio klubo „Nottingham Forest“ pasipriešinimo.

Praėjusiame sezone beviltiškai „Premier“ lygoje žaidęs „Derby County“ čempionato starte liko be taškų. „Avinai“ namuose sugebėjo pralaimėti pernai dar „League One“ divizione žaidusiai „Doncaster Rovers“ komandai. „Derby“ gali kaltinti tik save – Robas Hulse pataikė į virpstą, smūgiavo pro šalį iš arti, o Steve‘as Daviesas neišnaudojo dviejų puikių progų įmušti galva.

Pergalingai sezoną pradėjo ir ambicinga „Queens Park Rangers“, su Latvijos rinktinės gynėju Kasparu Gorkšu įveikusi „Barnsley“.

Didžiausią pergalę 1 ture iškovojo „Sheffield Wednesday“, po audringos mačo pradžios 4-1 parklupdęs „Burnley“. „Pelėdos“ dėl geresnio įvarčių santykio ir tapo laikinaisiais „Championship“ lyderiais iki kito turo.