Chaotiškoje "Atletico" ir "Sevilla" komandų akistatoje – lygiosios

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar dvejos 27-ojo turo rungtynės.

"Wanda Metropolitano" stadione susitiko šį sezoną dėl trečios pozicijos kovojančios Madrido "Atletico" ir "Sevilla" komandos. Po chaotiškos kovos nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo – lygiosios 2:2.

Pirmajame kėlinyje krito visi keturi įvarčiai. Rungtynių teisėjas, diskutuodamas su VAR kambaryje dirbusiais arbitrais, tokiu būdu pirmajame kėlinyje "išdegino" maždaug 10 minučių.

19-ąją minutę Luukas de Jongas išvedė andalūzus į priekį, tačiau 32-ąją minutę po ilgos peržiūros į "Sevilla" vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys. Jį sėkmingai realizavęs Alvaro Morata išlygino rezultatą.

Netrukus "Sevilla" padarė grubią klaidą aikštės viduryje ir su kamuoliu spurtavęs Joao Felixas tiksliu smūgiu išvedė "Atletico" į priekį.

Visgi ties tuo pirmojo kėlinio šou nesibaigė – 43-ąją minutę 11 m. baudinys jau buvo skirtas į "Atletico" vartus. Ir šio epizodo metu teisėjas leidosi į ilgas diskusijas tiek su žaidėjais, tiek su kolegomis iš VAR kambario. Baudinį uždirbęs Lucas Ocamposas pats stojo prie 11 metrų žymos ir atstatė lygybę.

Antrajame kėlinyje netrūko progų nei prie vienų, nei prie kitų vartų, tačiau po beprotiško pirmojo kėlinio įvarčių daugiau taip ir nebekrito.

Po lygiųjų "Sevilla" lieka trečioje vietoje, "Atletico" – penktoje.

Kitose rungtynėse dėl išlikimo kovojanti "Mallorca" išvykoje 2:1 palaužė "Eibar" futbolininkus.

"Atletico" 2 - 2 "Sevilla"
19' [0 - 1] L. de Jong
32' [1 - 1] A. Morata (11 m. baudinys)
36' [2 - 1] J. Felix
43' [2 - 2] L. Ocampos (11 m. baudinys)

"Eibar" 1 - 2 "Mallorca"
42' [0 - 1] D. Rodriguez
78' [0 - 2] T. Kubo
90+2' [1 - 2] P. Bigas