Chaotiškos rungtynės Londone – dvi raudonos kortelės, ironiškas Maupay ir Martinezo susirėmimas bei „Villa“ pergalė © Reuters nuotr.

Rungtynės Londone tarp „Brentford“ ir „Aston Villa“ buvo itin chaotiškos, tačiau karštos. Svečiai iš Birmingemo laimėjo 2:1.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „bitės“ įsiveržė į priekį po Keane'o Lewiso-Potterio įvarčio. „Aston Villa“ pergalių serijai iškilo grėsmė.

Antrosios pusės Unai Emery auklėtiniai ypatingai nepradėjo, tačiau pagelbėjo varžovų gynėjo Beno Mee klaida. Jis po pavojingos pražangos prieš Leoną Bailey išvydo prieš save raudoną kortelę.

77-ąją minutę gynėjas Alexas Moreno lygino rezultatą, o netrukus Ollie Watkinsas persvėrė rezultatą Birmingemo ekipos naudai. Čia prasidėjo konfliktai – vartuose įvartį šventę svečiai susilaukė „Brentford“ žaidėjų reakcijos. Geltonomis kortelėmis buvo „apdovanoti“ Samas Ghoddosas, Ezri Konsa ir Jhonas Duranas.

Konfliktai tuo nesibaigė. Leonas Bailey vos fantastiškai neįsimušė į savo vartus, o kamuolį bėgęs pasiimti Nealas Maupay nustumė Emiliano Martinezą ant žemės, jis nieko nelaukęs krito.

Per paskutines pridėto laiko minutes Martinezas su Maupay vėl dalyvavo konflikte. Argentinietis už marškinėlių puolėją kėlė nuo žemės, o kitame konflikte už veido varžovui griebęs Boubacaras Kamara gavo raudoną kortelę dėl nešvaraus žaidimo.

Martinezas su Maupay yra susiję, kadangi 2020 metais po atsinaujinusio sezono per pandemiją prancūzas prasižengė grubiai prieš „Arsenal“ vartininką Berndą Leno. Tuomet šanso sulaukęs Emiliano Martinezas taip kilo karjeros laiptais, kad vėliau tapo pasaulio čempionu, stipriai prisidėdamas prie Argentinos sėkmės.

Šiose „Brentford“ ir „Aston Villa“ rungtynėse iš viso buvo 12 geltonų kortelių, įskaitant trenerių nusižengimus, bei dvi raudonos kortelės.

Po šio mačo „Aston Villa“ bent kol kas kyla į antrą vietą „Premier“ lygoje.