Charakterį pademonstravęs "Newcastle" atėmė taškus iš "Man Utd" (VIDEO)

Antradienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos pirmos trejos 21-ojo turo rungtynės.

Viena įdomiausių dvikovų įvyko "St. James Park" stadione, kur susigrūmė "Newcastle United" su "Manchester United". Louiso van Gaalo auklėtiniai po dramatiškos kovos išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis.

9-ąją minutę rungtynių minutę tikslus Wayne'o Rooney 11 metrų baudinys padėjo "raudoniesiems velniams" įgyti minimalų pranašumą. 38-ąją minutę jaunajam Jesse Lingardui pavyko padidinti "Man Utd" pranašumą ir tai atrodė, kad gali būti pabaiga.

Tačiau "šarkos" sugebėjo parodyti charakterį savo žiūrovų akivaizdoje. Besibaigiant pirmajam kėliniui "Newcastle" krašto puolėjas Georginio Wijnaldumas sumažino atsilikimą, o 67-ąją minutę Aleksandrui Mitrovičiui pavyko išlyginti rezultatą, pasižymėjus nuo 11 metrų žymos.

"Man Utd" po šio smūgio atsigauti buvo sunku, bet W. Rooney puikiu smūgiu svečius iš Mančesterio 79-ąją minutę vėl išvedė į priekį. Atrodė, kad išsivežti tris taškus iš Niukaslo daugkartiniams šalies čempionams jau niekas nesutrukdys, tačiau Paulas Dummettas 90-ąją minutę sugebėjo antrą kartą šiame susitikime išlyginti rezultatą bei išplėšti lygiąsias.

Po lygiųjų "Man Utd" nukrito į šeštąją poziciją, o juos pralenkė pergalę prieš "Bournemouth" pasiekęs "West Ham" klubas.

"Newcastle" 3 - 3 "Man Utd"
9' [0 - 1] W. Rooney (11 m. baudinys)
38' [0 - 2] A. Lingard
42' [1 - 2] G. Wijnaldum
67' [2 - 2] A. Mitrovič (11 m. baudinys)
79' [2 - 3] W. Rooney
90' [3 - 3] P. Dummett

"Bournemouth" 1 - 3 "West Ham"
17' [1 - 0] H. Arter
67' [1 - 1] D. Payet
75' [1 - 2] E. Valencia
84' [1 - 3] E. Valencia

"Aston Villa" 1 - 0 "Crystal Palace"
58' [1 - 0] J. Lescott