Charakterį rodyti bandęs "Man Utd" liko be pergalės prieš "Southampton"

Šeštadienį vakare sužaistos septintosios Anglijos "Premier" lygos 14-ojo turo rungtynės.

Dėl išlikimo kovojantis "Southampton" namuose priėmė "Manchester United" futbolininkus. "Šventiesiems" rungtynės prasidėjo idealiai, tačiau "raudonieji velniai" rado būdų panaikinti dviejų įvarčių deficitą, nors pergalės tai ir neatnešė - 2:2.

Jau 13-ąją minutę "Southampton" pasiekė savo tikslą - jaunasis komandos talentas Michaelis Obafemi surado į baudos aikštelę įkertantį Stuartą Armstrongą, kuris galingu smūgiu pažeme nepaliko Davidui de Gea vilčių.

Ties tuo "Man Utd" problemos nesibaigė - 20-ąją minutę fantastišką įvartį baudos smūgiu pasiekė Cedricas Soaresas.

Svečiai iš Mančesterio įgijo dviejų įvarčių deficitą, kuris iš pradžių nieko gero nežadėjo. "Man Utd" vėliau bandė taisyti situaciją ir 33-ąją minutę krito pirmasis įvartis į šeimininkų vartus.

Po Marcuso Rashfordo perdavimo savo pirmąjį įvartį daugiau nei po dviejų mėnesių pertraukos pasiekė Romelu Lukaku.

Žaidimą pajutusi Mančesterio vienuolikė vos po šešių minučių įmušė ir išlyginamąjį įvartį - dar sykį puikiai sužaidęs M. Rashfordas atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten meistriškai įvartį kulniuku įmušė Anderis Herrera.

Antrajame kėlinyje žiūrovai tokios įvarčių fiestos nebeišvydo. Abi komandos turėjo savo progų, tačiau rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 2:2.

Jose Mourinho kariauna be pergalės lieka trečias rungtynes iš eilės. Juos nuo lyderių jau skiria net 16 taškų, o nuo didžiojo ketverto - bent šeši iki rytojaus.

"Southampton" su 9 taškais rikiuojasi 18-oje pozicijoje.

"Southampton" 2 - 2 "Man Utd"
13' [1 - 0] S. Armstrong
20' [2 - 0] C. Soares
33' [2 - 1] R. Lukaku
39' [2 - 2] A. Herrera