"Chelsea" be gailesčio sutriuškino "Middlesbrough" © Eurofootball.lt
Šeštąją pergalę VIII Anglijos "Premier" lygos ture iškovojo pirmenybių lyderis Londono "Chelsea" klubas, išvykoje be gailesčio net 5-0 sutriuškinęs "Middlesbrough".

Sostinės ekipos pranašumas ėmė ryškėti nuo pat dvikovos pradžios - greitai bei tiksliai perduodami kamuolį jie kontroliavo žaidimą. Tai netrukus davė vaisių - pirmasis įvartis į šeimininkų vartus krito 14 mačo minutę, kai Juliano Belletti smūgį gynėjai spėjo blokuoti, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Salomonas Kalou nukreipė jį į tinklą.

Nors "Chelsea" turėjo dar kelias puikias progas, kurių vienos neišnaudojo iš kelių metrų į vartus nepataikęs Frankas Lampardas, ilsėtis vienuolikės išėjo 'mėlyniesiems' pirmaujant minimaliu rezultatu.

Tikrąjį varžovų triuškinimą svečiai pradėjo antrojo kėlinio pradžioje - 51 minutę iš 25 metrų galingu šūviu persvarą padvigubino Belletti, o dar po kelių akimirkų Kalou smūgiuotas kamuolys po rikošeto dar kartą įskriejo į Rosso Turbullo ginamus vartus.

Jeigu trečiąjį įvartį "Chelsea" pelnė sėkmės dėka, tai ketvirtasis įrodė, kokio aukšto lygio komandą sėkmingai treniruoja Luizas Felipe Scolari.

Kalou ir Nicolasas Anelka, komandai perėmus kamuolį aikštės viduryje, apsikeitė perdavimais ir priartėjo prie varžovų vartų. Į baudos aikštelę dešiniuoju kraštu įsiveržęs Kalou pastebėjo viduryje įkertantį Lampardą, precižiškai tiksliai perdavė šiam kamuolį, o saugas griūdamas nukreipė jį į tinklą - 4-0.

Pasityčiojimą iš "Middlesbrough" baigė Florentas Malouda - akivaizdžiai demoralizuotas vartininkas Turbulloas nesėkmingai atmušė Anelkos smūgį ir pirmasis prie kamuolio suskubęs prancūzas nesuklydo, baigdamas varžovų triuškinimą.

"%c00053" 0 - 5 Londono "%c00042"
14' [0 - 1] Salomon Kalou
51' [0 - 2] Juliano Belletti
53' [0 - 3] Salomon Kalou
63' [0 - 4] Frank Lampard
67' [0 - 5] Florent Malouda