„Chelsea“ ir „Aston Villa“ pasidalino po tašką © Zuma Press nuotr.

Pirmadienio vakarą įvyko dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 16-ojo turo rungtynės.

Londono „Chelsea“ namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su šį sezoną puikų žaidimą demonstruojančia „Aston Villa“.

Šeimininkai pirmieji pasižymėjo šiose rungtynėse, kai smūgiu galva 34-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Olivier Giroud.

„Aston Villa“ rezultatą išlygino pačioje antrojo kėlinio pradžioje – 50-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Anwaras El-Ghazi.

Per likusį laiką abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

Priminsime, kad trečiosios šio vakaro „Premier“ lygos rungtynės tarp „Everton“ ir „Manchester City“ buvo atidėtos dėl koronaviruso protrūkio Mančesterio klube.