"Chelsea" ir "Man City" triuškino varžovus, "Arsenal" mačo pabaigoje palaužė "Southampton" (VIDEO)

Trečiadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės ketverios 14-ojo turo rungtynės.

Bene laukiamiausia dvikova įvyko "Stamford Bridge" stadione, kur tarpusavyje ginklus surėmė dvi Londono ekipos - "Chelsea" ir "Tottenham". Jose Mourinho auklėtiniai neturėjo vargo ir šventė pergalę rezultatu 3-0.

Pirmasis "mėlynuosius" į priekį išvedė Edenas Hazardas, pasižymėjęs po puikios "sienelės" su Didierio Drogba. Visai netrukus pranašumą padidino tas pats D.Drogba.

Po įvarčių "Chelsea" ir toliau dominavo, o galutinis taškas buvo padėtas 73-ąją minutę, kai po keitimo pasirodęs Loicas Remy nuginklavo Hugo Llorisą.

Taip pat nesunkią pergalę iškovojo "Manchester City" futbolininkai, išvykoje rezultatu 1-4 nugalėję "Sunderland". Anglijos čempionų ekipoje įvarčius pelnė Pablo Zabaleta, Stevenas Jovetičius ir du pridėjo Sergio Aguero. Įdomu tai, kad šeimininkai rungtynių pradžioje buvo įsiveržę į priekį, tačiau nesugebėjo atsilaikyti prieš "miestiečių" puolimą.

Londono "Arsenal" klubui tik rungtynių pabaigoje pavyko palaužti "Southampton" ekipą. 89-ąją minutę Alexio Sanchezo pelnytas įvartis išplėšė "kanonieriams" svarbią pergalę.

Po 14 turų "Chelsea" užtikrintai pirmauja pirmenybėse, o "Man City" nuo jų atsilieka šešiais taškais. Tuo tarpu "Arsenal" po pergalės pakilo į šeštąją poziciją.

Paskutinėse rungtynėse buvo užfiksuotos dar vienos lygiosios. Liverpulio "Everton" nesugebėjo išsaugoti persvaros ir sužaidė lygiosiomis su "Hull City", 1-1.

"Chelsea" 3 - 0 "Tottenham"

19' [1 - 0] E.Hazard

22' [2 - 0] D.Drogba

73' [3 - 0] L.Remy

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7371172" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Arsenal" 1 - 0 "Southampton"

89' [1 - 0] A.Sanchez

"Sunderland" 1 - 4 "Manchester City"

19' [1 - 0] C.Wickham

21' [1 - 1] S.Aguero

39' [1 - 2] S.Jovetič

55' [1 - 3] P.Zabaleta

71' [1 - 4] S.Aguero

"Everton" 1 - 1 "Hull City"

34' [1 - 0] R.Lukaku

59' [1 - 1] S.Aluko