„Chelsea“ išvargo pergalę prieš mažumoje likusią „Fulham“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Sunkią pergalę šeštadienį 19-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse iškovojo Londono „Chelsea“.

Franko Lampardo auklėtiniai išvykoje tik minimaliu rezultatu 1:0 palaužė daugiau nei pusę rungtynių mažumoje žaidusią „Fulham“ ekipą.

Šeimininkų situacija gerokai komplikavosi 44-ąją minutę, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Antonee'as Robinsonas.

„Chelsea“ ilgą laiką negalėjo pralaužti net mažumoje likusios „Fulham“ gynybos, tačiau 78-ąją minutę galų gale krito vienintelis mačo įvartis, kai pasižymėjo Masonas Mountas.

Ši pergalė leido „aristokratams“ bent trumpam pakilti iki septintosios turnyrinės lentelės vietos.

„Leeds“ 0:1 „Brighton“

„West Ham United“ 1:0 „Burnley“