"Chelsea" įveikė "Crystal Palace", "West Ham" buvo sutriuškintas namuose (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare sužaistos dar šešerios 30-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią sugrįžo Liverpulio "Everton" ekipa, namuose nugalėjusi "Brighton". Cenko Tosuno ir varžovo į savus vartus įvarčio dėka "irisai" šventė pergalę rezultatu 2-0.

Taip pat pergale džiaugėsi "Leicester City" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 4-1 nugalėjo "West Brom". Pastarieji pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau tada "lapės" atsakė keturiais įvarčiais.

Trečiąją nesėkmę iš eilės namuose patyrė "West Ham" klubas, nusileidęs "Burnley". Pastarieji šaltakraujiškai sužaidė antroje rungtynių pusėje ir triumfavo rezultatu 3-0.

Taip pat pergalę iškovojo "Newcastle", užtikrintai įveikęs "Southampton", o "Huddersfield" ir "Swansea" dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Stamford Bridge" stadione įvyko Londono derbis - "Chelsea" susitiko su "Crystal Palace". Du įvarčiai pirmajame kėlinyje nulėmė "mėlynųjų" pergalę,

25-ąją minutę Willianas išvedė šeimininkus į priekį, o pranašumą po septynių minučių padidino varžovo įvartis į savus vartus. Paguodos įvartį varžovų gretose mačo pabaigoje pasiekė Patrickas van Aanholtas.

"Everton" 2 - 0 "Brighton"
60' [1 - 0] G. Bong (į savus vartus)
76' [2 - 0 C. Tosun
80' A. Knockaert ("Brighton") pašalintas iš aikštės
89' W. Rooney ("Everton") nerealizavo 11 m. baudinio

"West Brom" 1 - 4 "Leicester"
8' [1 - 0] S. Rondon
21' [1 - 1] J. Vardy
62' [1 - 2] R. Mahrez
76' [1 - 3] K. Iheanacho
90+3' [1 - 4] V. Iborra

"West Ham" 0 - 3 "Burnley"
66' [0 - 1] A. Barnes
70' [0 - 2] Ch. Wood
81' [0 - 3] Ch. Wood

"Newcastle" 3 - 0 "Southampton"
2' [1 - 0] Kenedy
29' [2 - 0] Kenedy
57' [3 - 0] M. Ritchie

"Huddersfield" 0 - 0 "Swansea"
11' J. Ayew ("Swansea") pašalinas iš aikštės

"Chelsea" 2 - 1 "Crystal Palace"
25' [1 - 0] Willian
32' [2 - 0] M. Kelly (į savus vartus)
90' [2 - 1] P. van Aanholt

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10991262" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Lol
    DeividaCFCs

Tempė laiką kaip galėjo? Ką tu čia šneki mazgote. Chelsea visas rungtynes pirmaudami 2-0 nenustojo atakuot ir galėjo drąsiai dar bent 3 bankes įmušt, bet pritrūko sekmės. Jau tau nuo MU rezultatų saugojimo vaidenasi, kad bandai ir kitom komandom tą pripaišyt. Nepaeis, gali net nesistengt.

Šneki apie MU kai jie visalaika ta pati daro ka dabar pagal tave padare chelsea 😀D Praktiskai pasakei kad mes neperkam blogiausio pieno, o MU ji perka, nepaisant to kad jus perkat viena ir tapati piena. Tokie chelsea fanai yra tiesiog apgailetini kai sneka apie savo komanda ir peikia kita nepaisant to jog jos dauguma dalyku daro identiskai.

• 0
  • Anbo

nesupratau kodėl teisėjas neįskaitė Crystal Palace įvarčio - normalus, darbinis įvartis. Turbūt Chelsea gynėjas labai įtikinamai suflopino 😃 Būtų buvusi labai įdomi pabaiga. O King'as teisus - Chelsea žaidėjai pabaigoj kaip reikalas tempė laiką. Morata net užsipuolė šoninį teisėją, kai tas neskyrė kampinio 😃

• 0
  • xx

dziugu del kennedy kaip chelsea fanui,dubli isege ir newcastle gavo labai svarbius taskus,plius pirmas ivartis su nuostabiu ball controlu..

• +1
  • s

kingai cia kazkokia nuoskauda lieji? Kas yra? Isvis ko cia komentuoji, koks tau skirtumas ka jis dare? gal tu *** visai?

• 0
  • King
    DeividaCFCs

Tu durniau pasižiūrėk kaip tempe ant galo tą laika, tada bazarink.