"Chelsea" Londono derbyje tenkinosi lygiosiomis © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar trejos XVIII turo rungtynės.

Artimiausio persekiotojo "Man Utd" nesėkme šeštadienį tik iš dalies pasinaudojo lyderis Londono "Chelsea", paskutinę savaitės dieną išvykoje sužaidęs lygiosiomis 1-1 su priešpaskutinėje vietoje žengiančia Londono "West Ham" ekipa.

"West Ham" pirmavo po to, kai prieš pat didžiąją pertrauką Ashley Cole'as baudos aikštelėje prasižengė prieš Jacką Collisoną, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Alessandro Diamanti.

'Mėlynieji' santykį išlygino antrajame kėlinyje, kai po keitimo aikštėje pasirodžiusio Danielio Sturridge'o uždirbtą baudinį įmušė Frankas Lampardas. Beje, anglui jį teko kartoti net triskart.

Carlo Ancelotti auklėtiniai dvikovai artėjant į pabaigą mėgino išplėšti pergalę, tačiau to padaryti jiems nepavyko - "West Ham" atsilaikė.

"Wolverhampton" 2 - 0 "Burnley"
15' [1 - 0] Nenad Milijas
50' [2 - 0] Kevin Doyle

Liverpulio "Everton" 1 - 1 "Birmingham"
5' [1 - 0] Diniyar Bilyaletdinov
22' [2 - 0] Sebastian Larsson

Londono "West Ham" 1 - 1 Londono "Chelsea"
45' [1 - 0] Alessandro Diamanti (iš 11 metrų baudinio)
61' [2 - 0] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)