„Chelsea“ minimaliu rezultatu palaužė „Tottenham“ © AFP nuotr.

Ketvirtadienį įvyko centrinės Anglijos „Premier“ lygos 22-ojo turo rungtynės.

Londono „Tottenham“ namuose rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Chelsea“ pranašumą.

Vienintelį mačo įvartį 24-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Jorginho.

Progų pasižymėti vėliau turėjo abi ekipos, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią „Chelsea“ pergalę.

„Aristokratai“ turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į šeštąją vietą.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Neck

sunkus matchas kante vos nesugadino kai isejo i aikste. Jorginho tikriausiai geriausa matcha suzaide kai cia zaidzia nepanemu kada jis taip gerai zaide.

• 0
  • Barbalejus

Gerai suzaide Chelsea, aisku galejo ir didesne persvara laimeti bet svarbu pergale pasiekta. Zaidimas uztikrintai i viena puse, nieko nuostabaus Mourinho antru numeriu zaidzia visad. Svarbu zaidimas gereja Chelsea, kitos su dugne esanciu Shefieldu turetu pasiimt dar viena pergale 😃

• +1
  • chfc

Nelabai smagu butu , kad WHU patektu i cempionu lyga, nes greiciausiai visi tryptu kas netingetu, o, kad pinigu isleistu tiek, kad netryptu labai abejoju. Chelsea gerai ziurisi, bet kaip kolega sake reiktu pradet must ivarcius kazkam. Idomu kaip su Silva rimta ar nerimta ten. Mano nuomone, kad ir kaip yra, Chelsea mazom pedutem i preki 😃

• 0
  • Blue blood

Smagiai ziurejosi zaidimas chelsea gyvesni kontrolevo zaidimu eiga aisku norejosi daugiau ivarciu i totengamo vartus,bet seip pergale yra pergale idomu kiek ilgam silva iskrito (

• -1
  • gedska

Pirmą kėlinį Chelsea totaliai dominavo,bet kai Silva gavo traumą kažkas atsitiko ir labai nukrito perdavimų tempas. Antrą kėlinį turėjo porą gerų progų,bet nepasinaudojo,o Tot galėjo labai skaudžiai nubausti,kai Vinicius nepataikė galva į vartus iš 8m. Gal prastas oras padarė aikštę sunkią, atrodė,kad antrame kėlinyje žaidėjai pavargo. Ir Werner tikrai ne tos formos,kad galėtų šiuo metu žaisti: perdavimai netikslūs,kamuolį stumia,o ne smūgiuoja,visiškai praradęs pasitikėjimą savimi. Žinoma, puolėjui reikia žaisti ir bandyti per save perlipti,bet šiuo metu toje pozicijoje tikrai yra geresnių žaidėjų.